Beşiktaş Kulübü’ne yeni sponsor

Beşiktaş Kulübü ile Aras Kargo ortasında taşıma sponsorluğu mutabakatı imzalandı.

Muahede doğrultusunda Beşiktaş Kulübü’nün ve küme şirketlerinin Türkiye genelinde toplama, dağıtım ve teslimat tertibinin tamamını Aras Kargo üstlenecek. Ayrıyeten Kartal Yuvası sitesinden yapılacak alışverişler de Aras Kargo tarafından taşınacak. Vodafone Park’ta düzenlenen imza merasimine Genel Sekreter ve İcra Heyeti Lideri Ahmet Mesut Urgancılar, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu İdare Konseyi Üyesi Enis Ulusoy, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Sümer ve Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın katıldı.
Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri ve İcra Şurası Lideri Ahmet Mesut Urgancılar, yaptığı açıklamada, “Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak mevcut sponsorlarımızla kurumsal ortaklığımızı sürdürmeye devam etmekle birlikte yeni sponsorlarımızla birlikte güçlenmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici ve geliştirici gücünün farkında olan Aras Kargo ile yeni bir iş birliğine başlıyoruz. Siyah-Beyaz gönderilerimizi Aras Kargo’ya emanet ediyoruz. Geçtiğimiz dönem şampiyonu olduğumuz Ziraat Türkiye Kupası maçlarımızın futbol toplarını da alana Aras Kargo getirmişti. Birlikteliğimizin birçok başarılarla taçlanmasını diliyor resmi taşıma sponsorumuz olan Aras Kargo’ya Beşiktaş ailesine beğenilen geldiniz diyoruz” sözlerini kullandı.

UTKU AYYARKIN: SPORA VE FUTBOLA FARKLI ALANLARDA TAKVİYEMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ

Spora ve futbola farklı alanlarda dayanaklarını devam ettirdiklerini söz eden Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, “Aras Kargo olarak spora ve futbolumuza farklı alanlarda takviyemizi sürdürüyoruz. Türk sporunun en kıymetli bedellerinden ve Türkiye’nin en büyük markalarından biri olan Beşiktaş’ın kargo iş ortağı olmaktan büyük bir memnunluk ve gurur duyuyoruz. Kıymetli bir sorumluluk üstlendiğimizin şuurundayız. Günümüz futbolu açısından vaktin yanlışsız kullanımının ve tertibin ne kadar bedelli olduğu bilinen bir gerçek. İmza attığımız iş birliğinin bu istikametten Beşikaş’a büyük katkı sağlayacağı inancındayız. Sporun birleştirici ve geliştirici gücüne inanan, sporu seven ve destekleyen bir markayız. Bu nedenle farklı branşlarda ve farklı formlarda Türk sporuna sunduğumuz dayanağı sürdüreceğiz. Tekrar bu yıl yapmış olduğumuz TFF iş birliği kapsamında temassız teslimat vurgusu ile Türkiye Kupası’ndaki topları ve kupayı alana taşıyarak futbol alanlarında daha fazla görüneceğimizin sinyalini vermiştik. Bu istikametteki çalışmalarımız Beşiktaş ile yaptığımız bu kıymetli iş birliği sayesinde ivme kazanmış oldu. Son birkaç yılda teknolojiye ve operasyonel verimliliğe yaptığımız yatırımlar hem sürat hem de müşteri memnuniyeti tarafından bizi yeni bir pozisyona taşıdı. Bir günde uğradığımız adres sayısı tüm bu yatırımlarımız sayesinde 500 binlerden 2 milyonun üzerine çıktı. Bu süreçte bir operasyon şirketinden teknoloji şirketine evrildik. Bilhassa otomasyon yatırımlarıyla kapasitemizi 3 kat artırdık. 16 binden fazla çalışanımızla Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürüyoruz. Bu mutabakatla birlikte Beşiktaşımıza ve Kartal Yuvası’ndan alışveriş yapan Beşiktaş taraftarlarına şampiyonlara yakışır bir hizmet sunacağız. Her iki taraf için iyi, uğurlu olmasını diliyorum.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beşiktaş Kulübü’ne yeni sponsor için yorumda bulun

    Beşiktaş Kulübü’ne yeni sponsor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş Kulübü’ne yeni sponsor için ilk yorumu yapabilirsin.