Beşiktaş, Serdar Topraktepe idaresinde çalıştı

Beşiktaş, Spor Toto Harika Lig’in 20. haftasında deplasmanda Çaykur Rizespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı çalışmayla devam etti.

Başkan Karaveli’nin korana virüse yakalanması nedeniyle U-19 Akademi Ekip Yardımcı Antrenörü Serdar Topraktepe’nin idaresinde yapılan idman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman; ısınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışması ile başladı. Akabinde pas çalışan siyah-beyazlılar, 5’e 2 top kapma, dar alanda oyun denetim pas ve taktik programının yer aldığı programlar uygulandı. İdman, yarım alanda oynanan taktik maçının akabinde gerçekleştirilen şut çalışmasıyla tamamlandı.

Beşiktaş, Çaykur Rizespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, yarın saat 12.00’de yapacağı çalışmayla tamamlayacak ve saat 16.00’da özel uçakla Trabzon’a akabinde kara yolu ile Rize’ye giderek kampa girecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beşiktaş, Serdar Topraktepe idaresinde çalıştı için yorumda bulun

    Beşiktaş, Serdar Topraktepe idaresinde çalıştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş, Serdar Topraktepe idaresinde çalıştı için ilk yorumu yapabilirsin.