Beşiktaş ve Fenerbahçe, Smolov’a teklif yapmış! Menajeri açıkladı

Lokomotiv Moskova’da forma giyen Fedor Smolov’un geçmişte Beşiktaş ve Fenerbahçe’den transfer teklifleri aldığı ortaya çıktı. Kelam konusu bilgiyi oSporte TV’ye verdiği röportajda kamuoyuyla paylaşan FIFA menajeri Malik Arutyunov bahisle ilgili olarak şunları kaydetti:

“Fedor Smolov, Türkiye’de oynayabilirdi. Kendisine ilgi vardı. Beşiktaş onu istiyordu ve Everton’a sattıkları Cenk Tosun’un yerine düşünüyordu. O dönemki bonservisi 12-15 milyon euroydu. Hatta Aralık’ta kenti, stadı ve tesisleri görmesi için İstanbul’a davet edilmişti. Türkler, bir futbolcunun İstanbul’a geldiği vakit gördüklerinden etkileneceğini umuyor. Lakin oyuncu esasen tatile gidiyordu.

Daha sonrasında Fenerbahçe’den Emre Belözoğlu, Smolov’un menajeri olan German Tkachenko’yu aradı. Ancak o periyotta Lokomotiv Moskova’dan bir oyuncuyu kiralamak gerçekçi değildi. Zira buna müsaade vermezlerdi. Satın almak mı? O noktada da Fenerbahçe’nin finansal problemleri vardı.”

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beşiktaş ve Fenerbahçe, Smolov’a teklif yapmış! Menajeri açıkladı için yorumda bulun

    Beşiktaş ve Fenerbahçe, Smolov’a teklif yapmış! Menajeri açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş ve Fenerbahçe, Smolov’a teklif yapmış! Menajeri açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.