Beşiktaş’ın yeni transfer Mehmet Topal’dan Sergen Yalçın’a övgüler!

Spor Arena / İsmail ER – Beşiktaş’ın yeni transferi Mehmet Topal siyah beyazlı ekipte olduğu için memnun ve gururlu olduğunu belirtirken “İnşallah büyük hizmetler verip topluluğa layık olmaya çalışırız” dedi. Başakşehir’de oynadığı süreçte Sergen Yalçın’ın kendisini istediğini belirten deneyimli futbolcu şunları söyledi: “Ancak kısmet olmadı. Hocamın da transferde büyük emeği var, teşekkürlerimi iletmek isterim.

Beni çok duygulandırdı

Kendimi duygusal açıdan tuhaf hissettim, Sergen hocam oynarken en büyük hayranlarından biriydim. Onunla çalışmak benim için büyük bir onur. Hocalığımı yapması, benim alanda olmam beni çok duygulandırdı ve etkiledi. 4. ekipte da şampiyon olursam sanırım dünyada birinci, benim için büyük bir onur olacak.İnşallah bu yılki şampiyonlukta katkım olur.

Kupalar armağan edeceğiz

Josef ile kardeş üzereyiz, harika dostluğumuz, bağımız var. Atiba ile yıllardır karşılıklı oynadık, harika karakterli bir insan. Rekabet değerli, rekabet olmasa muvaffakiyet da olmaz. Biz sportmenler taraftarları daima gerimizde görmek isteriz. Beşiktaş taraftarını anlatmaya gerek yok, dünya çapında övgüler alıyorlar. Eksiksiz, çılgın bir taraftar kümesine sahibiz. Ekiplerine sahip çıkmışlardır her vakit, bu türlü devam ettikleri sürece biz de onlara kupalar armağan etmek istiyoruz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beşiktaş’ın yeni transfer Mehmet Topal’dan Sergen Yalçın’a övgüler! için yorumda bulun

    Beşiktaş’ın yeni transfer Mehmet Topal’dan Sergen Yalçın’a övgüler! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş’ın yeni transfer Mehmet Topal’dan Sergen Yalçın’a övgüler! için ilk yorumu yapabilirsin.