Beşiktaşlı Sevgi Çınar’dan tezli kelamlar: Önümüzdeki dönem da şampiyon olacağız

Beşiktaş Bayan Futbol Kadrosu’nun değerli isimlerinden Sevgi Çınar, yeni dönem öncesinde Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu. Hazırlıkların hayli düzgün gittiğini belirten Sevgi Çınar, “İyi hazırlanıyoruz. Güçlü bir halde devam ediyoruz. Bu dönem rakiplerimiz de arttı biliyorsunuz. Onun için güzel bir biçimde hazırlanıyoruz. Bu dönem da şampiyon olup, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

“BEŞİKTAŞ OLARAK HER VAKİT ZORU SEVİYORUZ”
Geçtiğimiz dönemin şampiyon tamamlanmasının akabinde bu dönemin daha güçlü geçip geçmeyeceği sorulan Sevgi Çınar, “Biz Beşiktaş Bayan Futbol Ekibi olarak her vakit zoru seviyoruz. Bize pek bir tesir edeceğini düşünüyorum. Önümüzdeki dönem da şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Biz şampiyon olacağız. Şampiyonlar Ligi’ne tekrardan gideceğiz. Bu sefer amacımız yalnızca şampiyon olmak değil. Şampiyonlar Ligi’nde de düzgün sonuçlar alma istiyoruz” tabirlerini kullandı.

“ÇOK ŞÜKÜR ALANLARA DÖNDÜM, SAKATLIK SÜRECİMİ ATLATTIM”
Geçtiğimiz dönem yaşadığı çapraz bağ sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Sevgi Çınar, bu dönem sakatlığını atlattığını ve gruba şampiyonluk yolunda katkı sağlamak istediğini söz etti. 27 yaşındaki kanat oyuncusu kelamlarını şöyle sürdürdü: “Geçen dönem bir sakatlık geçirdim. Çapraz bağ ameliyatı olmuştum. Tekrardan alanlarda döndüm. Geçtiğimiz hafta bir hazırlık maçımız vardı. O da çok hoş geçti, ben de o maçta forma giydim. Çok şükür alanlara döndüm, sakatlık sürecimi atlattım. Daha uygun çalışarak tekrardan kadroya katkı sağlayacağım. Bu süreçte bizi destekleyen liderimiz Ahmet Işık Çebi ve idare şurası üyemiz Fırat Fidan’a çok teşekkür ediyorum. Her vakit yanımızdalar, dayanaklarını hissediyoruz. Bu dönem ben de gruba katkı sağlayacağım ve şampiyon olacağız. İnşallah daha hoş olacak.”

“TARAFTARIMIZ HER VAKİT YANIMIZDA, OLMAYA DA DEVAM ETSİNLER”
Son olarak yeni dönem öncesinde Beşiktaşlı taraftarlara da seslenen Sevgi Çınar, “Beşiktaş taraftarları zati her vakit bizim yanımızdaydı. Olmaya da devam etsinler. Onları seviyoruz. Takviyeleri her vakit hissediyoruz. Her vakit yanımızdalar ve bunu da bize gösteriyorlar. Beşiktaş taraftarı, ekstra motive ediyor. Takviyeleri için çok teşekkür ediyoruz. Hazırlık maçlarımıza bile geliyorlar. Hakkari’de deplasmanımız oluyor, oraya da geliyorlar. Çok seviyor ve çok destekliyorlar. Biz de onları çok seviyoruz” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beşiktaşlı Sevgi Çınar’dan tezli kelamlar: Önümüzdeki dönem da şampiyon olacağız için yorumda bulun

    Beşiktaşlı Sevgi Çınar’dan tezli kelamlar: Önümüzdeki dönem da şampiyon olacağız için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaşlı Sevgi Çınar’dan tezli kelamlar: Önümüzdeki dönem da şampiyon olacağız için ilk yorumu yapabilirsin.