Beşiktaş’ta Batshuayi ve Pjanic’le devam edilmeyecek

Yeni bir yapılanmaya giden ve bu doğrultuda hem özkaynaktan yetişen gençleri gruba kazandıran hem de potansiyelli genç isimleri takımına katmaya hazırlanan Beşiktaş’ta önümüzdeki dönemin da planlaması yapıldı. Mevcut takımda kiralık olarak forma giyen Michy Batshuayi ve Miralem Pjanic’le yola devam edilmeyecek. Bu 2 oyuncuya da teşekkür edilerek yollar ayrılacak. Bir öbür kiralık oyuncu Can Bozdoğan’ın ise bonservisinin alınması için görüşmeler devam ediyor. Bu dönem maaş bütçesini 25 milyon Euro’ya düşürmek için çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlılar, takım dışı olan Lens, Douglas, N’Sakala ve Ljajic’in de maaşlarından kurtuluyor.

Alex’e gelen teklifler pahalandırılacak

Dönem başında takıma dahil edilen fakat performansıyla hayal kırıklığı oluşturan Alex Teixeira’ya teklif gelmesi durumunda, oyuncuyla görüşülerek bu teklifler pahalandırılacak. Mukavelesi bitecek isimlerden Larin ve Vida’yla ilgili de görüşmeler sürüyor. Her iki oyuncuya da, kadronun istikrarlarını bozmayacak formda fiyat teklifinde bulunulacak. Larin ve Vida’nın bu teklifleri kabul etmemesi durumunda ise yollar ayrılacak.

Gözler Atiba’da

Beşiktaş’ta mukavelesi sona erecek olan isimlerden Atiba Hutchinson’la ilgili de verilecek karar merak konusu. Siyah-beyazlı grubun sembol isimlerinden olan ve aralık ayındaki Dünya Kupası’nda forma giymek isteyen Atiba Hutchinson’la 1 yıllık yeni kontrat imzalanması da gündemde. Taraftarların da sevgilisi olan 39 yaşındaki futbolcu için yeni mukavele teklifi yapılması planlanıyor. Dönem bitimi ve yapılacak olan seçimli genel şuranın akabinde Atiba’yla görüşecek olan siyah-beyazlılar, bu futbolcuyla 1 yıl daha yola devam etmek istiyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Beşiktaş’ta Batshuayi ve Pjanic’le devam edilmeyecek için yorumda bulun

    Beşiktaş’ta Batshuayi ve Pjanic’le devam edilmeyecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş’ta Batshuayi ve Pjanic’le devam edilmeyecek için ilk yorumu yapabilirsin.