Beşiktaş’ta kongrede ortalık karıştı

CENGİZ MALGIR

Akatlar Spor Kompleksi’nde dün yapılan 2021 yılı Olağan ve İdari Mali Genel Kurulu’nda ortalık karıştı.

Genel heyet üyesi Berk Tunca’nın konuşmasını yaptığı sırada genel konsey üyesi Özer Özçetin, Tunca’ya reaksiyon gösterdi. Özçetin’in yansısının akabinde salonda bulunan üyeler ortasında kelamlı tartışmalar yaşandı ve taraflar birbirlerinin üstüne yürüdü. Tunca’nın konuşmasının bitmesinin akabinde kürsüden indiği sırada, bu kere arbede çıktı. Taraflar birbirlerine fiziki müdahalelerde bulunurken, güvenlik güçleri ortaya girdi. Kongre Divan Lideri Uluç Gürkan, genel heyete 10 dakika orta verirken, olayların yaşandığı noktaya gelerek tarafları sakinleştirmeye çalıştı.

Tunca’nın tartışma çıkaran kelamları şöyle:

“Sayın Lider Ahmet Işık Çebi, taraftar sizden yalnızca icraat istedi. İcraat, sizin söylediğiniz üzere yalnızca kapalı kapılar akabinde olmuyor. Bu hakemleri insan içine çıkamayacak hale getirmeliydik. Tam 14 maçta hakemler Beşiktaş’a operasyon çekti. Adana Demirspor maçıyla başladı. 1 oldu sustuk, 2 oldu sustuk… Biz susmadık da siz sustunuz. Hakemlere düdük astırdınız, onu da başaramadık. Geri döndüler. Döndükleri gün o kurumlara istifa ettiremedik, siz de istifa etmediniz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Beşiktaş’ta kongrede ortalık karıştı için yorumda bulun

    Beşiktaş’ta kongrede ortalık karıştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş’ta kongrede ortalık karıştı için ilk yorumu yapabilirsin.