Beşiktaş’ta tek ‘yetkili’ Halim Okta

SERDAR SARIDAĞ

Türkiye genelinde yaşanan salgın nedeniyle Katar’da oynanan Antalyaspor maçına değerli oyunculardan mahrum çıkan Beşiktaş’ta kovid-19’un berbat tesirleri artarak devam ediyor. Siyah-beyazlılar artık de teknik heyetten büyük darbe yerken, iki oyuncunun daha kovid-19 testinin olumlu olduğu duyuruldu.

Teknik yönetici Başkan Karaveli ve antrenör Serdar Topraktepe de virüse yakalanırken, tüm teknik heyet izolasyona alındı.

Kulüpten yapılan açıklamada siyah-beyazlıları, Futbol Akademisi hocalarından Halim Okta, Rize’ye götürecek ve alana o çıkacak.

Ghezzal’in ambulans uçakla Doha’dan dönmesi dışında, semptom gösteren Mehmet Topal da özel uçakla Katar’dan İstanbul’a gelmişti.

Hastalığa birinci yakalanan isimlerden Oğuzhan’ın kadroya dönme ihtimalinin olması, Beşiktaş açısından tek teselli oldu. Başarılı futbolcunun testinin negatif çıkması halinde, Rize deplasmanına götürüleceği öğrenilirken, üst teneffüs yolu enfeksiyonu geçiren Serdar, Salih, İtimat ve Necip’in de Rize deplasmanına yetişeceği, Can’ın ise şimdi büsbütün iyileşemediği bildirildi.

Darbeye bağlı sakatlık yaşayan Gökhan Töre’nin de dünkü egzersizlere katılması idare ve teknik heyeti sevindirirken, Larin, Pjanic, Kenan, Mehmet Topal, Atiba ve Alex Teixeira’nın Çaykur Rizespor deplasmanında kesin olmayacağı söz edildi.

Öte yandan Beşiktaş’ın Çaykur Rize maçının ertelenmesi için Türkiye Futbol Federasyonu’na resmi müracaatta bulunduğu öğrenildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beşiktaş’ta tek ‘yetkili’ Halim Okta için yorumda bulun

    Beşiktaş’ta tek ‘yetkili’ Halim Okta için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş’ta tek ‘yetkili’ Halim Okta için ilk yorumu yapabilirsin.