Beşiktaş’ta Valerien Ismael’den oyuncularına uyarı! ‘Daha fazla istemeliyiz’

SERDAR SARIDAĞ

Kartal geçen hafta Kasımpaşa karşısında aldığı 3-0’lık şok mağlubiyetin yaralarını bugün Yukatel Kayserispor deplasmanında sarmaya çalışacak. UEFA Konferans Ligi’ne katılma umudunu sürdürmek isteyen siyah-beyazlı kadro kritik imtihandan galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapıyor.

Teknik Yönetici Valerien Ismael, Kayseri seyahati öncesi oyuncularıyla gerçekleştirdiği son toplantıda hem üç puan istedi hem de bir dizi ikazda bulundu. UEFA Konferans Ligi yolunda son derece kritik bir randevuya çıkacaklarının altını çizen siyah-beyazlı hocanın, “Kasımpaşa yenilgisini telafi etmemiz lazım. Kayserispor karşısında hepinizden daha fazla özveri bekliyorum. Yalnızca bu maçı değil kalan müsabakaları da kazanarak dönemi bitirmeliyiz” diye konuştuğu aktarıldı.

Valerien Ismael gol yollarında daha marifetli ve çabalı olmaları gerektiğine de vurgu yaptı. Siyah-beyazlı çalıştırıcının, “Kayserispor âlâ bir ekip, ancak biz daha güçlüyüz. Kâfi ki kazanmayı daha fazla isteyelim, amacımıza kesinlikle ulaşırız. Yalnızca tempo olarak değil, hırs ve kazanma dileği açısından rakibimizden daha üstte olmalıyız. Rakip ceza alanındaki şanssızlığı da artık kırmak zorundayız. Kazanmayı daha fazla isteyerek bunu daima birlikte başaracağız” tabirlerini kullandığı belirtildi.

FC Bayern’de üst üste 10’uncu şampiyonluk

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Beşiktaş’ta Valerien Ismael’den oyuncularına uyarı! ‘Daha fazla istemeliyiz’ için yorumda bulun

    Beşiktaş’ta Valerien Ismael’den oyuncularına uyarı! ‘Daha fazla istemeliyiz’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş’ta Valerien Ismael’den oyuncularına uyarı! ‘Daha fazla istemeliyiz’ için ilk yorumu yapabilirsin.