Beşiktaş’ta Vida görüşme masasına! Geri adım attı

Beşiktaş’ta 3.5 milyon euroluk maaşıyla takım dışı pozisyonda bulunan Adem Ljajic’in (4.2 milyon Euro) akabinde en yüksek fiyat alan futbolcu pozisyonunda bulunan Domagoj Vida, yeni kontrat görüşmeleri konusunda kıymetli bir adım attı. Beşiktaş Yönetimi’nin dönem sonunda bitecek olan kontratını yüksek maaşı sebebiyle uzatmaya olumlu bakmadığı Hırvat stoper, bu bahisteki negatif havayı bozmak için kulüple temas kurdu. İdarecilerin yeni mukavele içim azamî 1.5 milyon Euro’luk maaşa çıkma kararı aldığı Vida’nın, menajeri aracılığıyla pazarlıklara hazır olduğunu ilettiği belirtildi. Birinci etapta 2.5 milyon Euro’luk maaş talebi bulunan Hırvat stoper ve menajeriyle Adana Demirspor müsabakası sonrası masaya oturulacak.

Larin karar değiştirdi

Vida üzere Beşiktaş’la mukavelesi dönem sonunda bitecek olan Cyle Larin de yeni kontrat konusunda geri adım atmıştı. Kulüpten 1.7 milyon Euro kazanan ve idarenin 1 milyon 750 bin Euro’luk teklifini, ‘2.5 milyon Euro istiyorum’ diyerek reddeden Kanadalı futbolcu da menajeri aracılığıyla kulüp arayıp bu ölçüsü karşılaşan bir takım bulamaması sonrasında karar değiştirmişti. İdare, ısrarcı tavrından vazgeçen Larin’le de Adana Demirspor maçı sonrasında görüşecek.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Beşiktaş’ta Vida görüşme masasına! Geri adım attı için yorumda bulun

    Beşiktaş’ta Vida görüşme masasına! Geri adım attı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş’ta Vida görüşme masasına! Geri adım attı için ilk yorumu yapabilirsin.