Beşiktaş’tan Başakşehir’e! Emre Belözoğlu ulusal futbolcuyu kaptı

Muhteşem Lig’de devre ortasında yaptığı desteklerle büyük dikkat çeken Başakşehir dönem sonu bombasını şimdiden patlatıyor. Teknik yönetici Emre Belözoğlu’nun çok istediği Beşiktaşlı yıldız ile mutabakat sağlandı.

SERDAR GÜRLER VE EMRE ÇOLAK TRANSFER EDİLDİ
Medipol Başakşehir’de Ocak ayı orta transfer ve tescil periyodunda takıma iki destek yapıldı. Hatayspor’dan ayrılan ve kontratı elinde bulunan Emre Çolak kadroya dahil edildi. Konyaspor’dan da Serdar Gürler, özgür kalma bedeli ödenerek transfer edildi.

4 AYRILIK YAŞANDI
Emre Belözoğlu’nun talebeleri ortasındaki 4 isimle vedalaşıldı. Edin Visca, Trabzonspor’a transfer olurken 3 isim kiralık olarak öbür ekiplerin yolunu tuttu. Emre Kaplan, gelecek dönem sonuna kadar Hatayspor’a kiralandı. Ahmed Kutucu süreksiz olarak Sandhausen’e gitti. Peter Zulj da Macar takımı Fehervar’a kiralandı.

GAZİANTEP GALİBİYETİ
Medipol Başakşehir, Spor Toto Muhteşem Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 25’inci haftasında Gaziantep FK’yı konuk etti. Emre Belözoğlu’nun talebeleri ile Erol Bulut’un öğrencilerinin gayreti heyecan dolu dakikalara sahne oldu. Başakşehir çabayı 2-0 kazandı.

BEŞİKTAŞ’TAN TRANSFER
Emre Belözoğlu’nun Oğuzhan Özyakup hayali gerçek oluyor. Başakşehir, Beşiktaş ile mukavelesi dönem sonunda bitecek olan Oğuzhan Özyakup ile yeni dönem için muahede sağladı. Emre Belözoğlu 8 Aralık 2021 tarihinde oyuncunun transferi için dönem sonunu işaret etmişti.

EMRE BELÖZOĞLU, OĞUZHAN ÖZYAKUP’U KAPTI

Oğuzhan Özyakup’un 10 yıllık Beşiktaş macerası sona eriyor. 2012-13 döneminin başında Arsenal’den 500 bin euro karşılığında transfer edilen Oğuzhan Özyakup, yeni dönemde Başakşehir’in yolunu tutuyor. Turuncu-Lacivertliler, Emre Belözoğlu’nun ısrarla istediği oyuncuyla muahede sağladı.

EMRE BELÖZOĞLU ‘SEZON BİTİNCE FIRSATLAR DOĞABİLİR’ DEMİŞTİ

Oğuzhan Özyakup orta transfer devrinde de Başakşehir’in gündemine gelmiş fakat Emre Belözoğlu transfer için dönem sonunu işaret etmişti. Emre Belözoğlu bahisle ilgili kendisine yöneltilen soruya, “Oğuzhan Özyakup çok bedelli, değerli oyuncu. Ulusal Kadro ve Beşiktaş’a çok önemli hizmetleri oldu. Şu anda bir teşebbüsümüz olmadı ancak dönem bitince doğal ki kimi fırsatlar doğabilir. Kapıyı kapatıyormuş üzere konuşmak olmaz. Pahalı, çalışmak isteyeceğim isimler arasında” karşılığını vermişti.

OĞUZHAN ÖZYAKUP’UN BEŞİKTAŞ İSTATİSTİKLERİ

Beşiktaş formasıyla tüm kulvarlarda toplam 310 maça çıkan Oğuzhan Özyakup 35 gol, 62 asistlik performans sergiledi. 29 yaşındaki oyuncunun şimdiki piyasa bedeli 1,6 milyon euro. (Akşam)

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Beşiktaş’tan Başakşehir’e! Emre Belözoğlu ulusal futbolcuyu kaptı için yorumda bulun

    Beşiktaş’tan Başakşehir’e! Emre Belözoğlu ulusal futbolcuyu kaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beşiktaş’tan Başakşehir’e! Emre Belözoğlu ulusal futbolcuyu kaptı için ilk yorumu yapabilirsin.