Bestemsu Özdemir’den Yağız İzgül açıklaması

Başrollerini Barış Falay ve Saygın Soysal’ın paylaştığı ‘Sen Ben Lenin’ sinemasının galası dün akşam Atlas Sineması’nda gerçekleşti. Oyuncu arkadaşlarını yalnız bırakmayan Bestemsu Özdemir, muhabirlerle sohbet etti.

“SİZE İNAT DEĞİŞTİRMEYECEĞİM”

Oyuncuya sık sık gündeme gelen otomobilindeki hasarlar hatırlatılıp, ‘Aracınızı değiştirecek misiniz?’ sorusuyla karşılaşınca, ”Size inat değiştirmeyeceğim. Çok seviyorum ben otomobilimi yaptıracağım ancak söz” diye cevapladı.

Arabasının çok inançlı geldiğinden bahseden Bestemsu Özdemir, “Ben değiştirmeyi düşünmüyorum, en son saksı olacak” tabirlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenen Bestemsu Özdemir’in arabasının boyasının kalktığı ve ön farlarının bantlı olması gözlerden kaçmamıştı.

Özdemir, basın mensuplarının “Arabanız da çok hasar var. Sık sık ufak kazalar mı yaşıyorsunuz?” biçimindeki sorusuna “Hayır, otomobilim çok eski o yüzden boyaları kalkıyor ve dökülüyor.” yanıtını vermişti.

SIHHAT DURUMU HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Böbrek iltihabı rahatsızlığı geçiren ve bu nedenle hastanelik olan hoş oyuncu, sıhhat durumuyla ilgili de bilgi verdi. Bestemsu Özdemir, ”İyileştim, her şey yolunda” diye konuştu.

YENİ AŞK KONUSUNDA KONUŞTU

Geçtiğimiz Yağız İzgül (44) ile Levent’te bir yere girerken el ele objektiflere yansıyan Bestemsu Özdemir (30), gazetecileri karşılarında görünce kısa vadeli şok yaşamıştı.

Bu hususla alakalı da konuşan Özdemir, ”Çok yeni bir şeydi. Daha tanışma etabında yemek yediğimiz bir evrede yakalandık zati, sonraki gün magazin haberleri çıkınca görüşmeyi kestik. Çok bahtsız bir şey oldu benim için” sözlerini kullandı.

“BAŞLAMADAN BİTTİ”

Ünlü oyuncu, muhabirlerin kendisine yönelttiği ‘Hastalık sürecinde size takviye olmadı mı?’ sorusuna, ”Çok tanımadığım birinin bana takviye olmasını bekleyemem. Başlamadan bitti diyerek mevzuyu kapatabiliriz” diye karşılık verdi.

“BÜYÜK BİR GURURLA BURDAYIM”

Akabinde sinemayla alakalı konuşan Özdemir, ”Çoğu arkadaşım, o yüzden çok büyük bir gururla buradayım. Saygın eski partnerim zati çok övdüler sineması. Şenliklerde yayınlandı aslında ben izleyemedim” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bestemsu Özdemir’den Yağız İzgül açıklaması için yorumda bulun

    Bestemsu Özdemir’den Yağız İzgül açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bestemsu Özdemir’den Yağız İzgül açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.