Billur Kalkavan: Aldatılmak bayanların eksikliklerinden kaynaklanıyor

Son devirlerde yaptığı açıklamalarla dikkat çeken 59 yaşındaki oyuncu Billur Kalkavan, Hasret Esra Adakul’un sunduğu ‘Pembe Masa’ programına konuk oldu. Aldatılmanın bayanların eksiklerinden kaynaklandığını söyleyen Kalkavan, tartışma yaratacak sözler kullandı.

İşte Billur Kalkavan’ın açıklamalarından satırbaşları…

“Madem bayanlar bu kadar aldatılmak istemiyorlar ve bu hususta çok muzdaripler, o vakit estetikten evvel başlarının içini doldurmaya çalışsalar. Bayan, konut temizlemekten ve dolma sarmaktan çok daha öte bir canlı. Bir kez bunun farkına varacak.”

“Erkeklerin karşısında meskeninin ne kadar pak olduğundan bahseder bayanlar, ne kadar hoş yemek yaptığından. Ben diyorum ki ‘Cinsellikten konuşalım mı?’ Zira hayatın en değerli hususlarından biri. Yemek yapmaktan bile daha değerli aslında bence…”

“Kadınlarımızın eksiklerinden ötürü birazcık bu aldatılma olayı diyeceğim. Kızacaklar bana. Başlar doldurulacak. Ben cinsiyetçi olarak ayırmaktan hoşlanmıyorum fakat insan kendini geliştirecek.”

“HERKES HER ŞEYİ ANLATMAK ZORUNDA DEĞİL”

Bayanların erkeklere yönelik baskı ve kıskançlıklarını da eleştiren Kalkavan, “Herkes herkese her şeyi anlatmak zorunda değil” diyerek şöyle konuştu:

“Kadınlar şeyi istiyor ya, ‘Gel bana her şeyi anlat.’ Onun bir özel hayatı var. Ben hiç konutumda, ailemde kıskançlık görmedim. Birtakım şeyleri sana ailen pompalıyor maalesef Türkiye’de. ‘Seven kıskanır’ diye bir laf var. Fakat diyorum ki iki hissin birbiriyle alakası bile yok…”

“Annemde de asla bu türlü bir şey olmazdı. Hatta kederi ki ‘Ben babanla evlendiğimde sevgililerinden, metreslerinden ayrılması bir sene sürdü. Bir sürü metresi vardı babanın.’ Zira bekar, güçlü, karizmatik bir adammış. Ben bunları dinleyerek büyüdüm.”

“HİÇBİR ŞEYİ KISKANMAM”

“Babamın birinci karısı Türkiye’ye geldiğinde onun ismine davetler verilirdi. Çok severdi de bizi. Bu rahatlıkla yaşadığım için nasıl büyüteyim ki o duyguyu? Hiçbir şeyi de kıskanmam ne parayı, ne mülkü, ne de mücevheri.”

Öte yandan Kalkavan, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın sunduğu YouTube’da yayınlanan ‘Dur bi Dinle’ programına konuk olmuştu. Armatör bir babanın kızı olarak dünyaya gelen Billur Kalkavan, çocukluk yıllarını ve ailesini anlatarak, şu tabirleri kullanmıştı:

“Bizim ailenin zenginliği dedemden gelir. Babama ‘armatör’ diyorlar fakat asıl armatör dedemdir. Dedem 1990’da gelmiş İstanbul’a, Fatih’e yerleşmiş, sonra Beylerbeyi’ndeki o yalıyı almış. Hatta babam kaygısı ki ’16 bin liraya almış’ artık herhalde yüzlerce milyon dolar ediyor. Ailede okuyan tek adam babam…”

“ZENGİN ÇOCUĞU OLMAK GÜÇ BİR ŞEY”

“Zengin çocuğu olmak sıkıntı bir şey, hırs olmuyor beşerde. Bende de hırs yoktur, ‘olmuyorsa olmaz’ işim olursa yaparım olmazsa da umursamam. Benim hayattaki ana maksadım keyif almaktır. Ben her vakit özgürlüğü seçtim, konutuma haciz de geldi borçlandım da… Bir sürü hayalim var, birçok şey yapak istiyorum.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Billur Kalkavan: Aldatılmak bayanların eksikliklerinden kaynaklanıyor için yorumda bulun

    Billur Kalkavan: Aldatılmak bayanların eksikliklerinden kaynaklanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Billur Kalkavan: Aldatılmak bayanların eksikliklerinden kaynaklanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.