Bir yıl önce evlenen Ayşe Boyner ve Cem Telvi boşanıyor

Eşiyle fikir ayrılığı yaşadığını ve boşanma konusunda anlaştıklarını dilekçesinde belirten Ayşe Boyner, herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde de bulunmadı. Ayşe Boyner, anlaşmalı olarak açtığı boşanma davasında evliliğinden çocuğu olmadığını, eşiyle zaman içinde sorunlar yaşamaya başladığını belirtti.

Ayşe Boyner geçen yıl Ekim ayında babasının Kanlıca’daki evinde sevgilisi Cem Telvi ile dünyaevine girmişti. Çift daha sonra Ayvalık’ta yakın dostları ve ailelerinin katıldığı bir düğün yapmıştı.

ALACAK TALEPLERİ OLMAYACAK

Cem Telvi ile aralarında fikir ayrılıkları yaşadığını dilekçesinde anlatan Ayşe Boyner, birbirinden bağımsız yaşam sürdüklerini ve konutları ayırdıklarını ifade etti. Çift mahkemeye bir de ‘anlaşmalı boşanma protokolü’ sundu. Protokole göre çift, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat ya da mal rejimine dayalı alacak talebinde bulunmayacak.

Gözden Kaçmasın

Ayşe Boyner dedesinin izinde…Mağazasını açtı Haberi görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bir yıl önce evlenen Ayşe Boyner ve Cem Telvi boşanıyor için yorumda bulun

    Bir yıl önce evlenen Ayşe Boyner ve Cem Telvi boşanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bir yıl önce evlenen Ayşe Boyner ve Cem Telvi boşanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.