Bitci Türkiye Kupası’nda dörtlü final vakti

Bursa’da 18-20 Şubat tarihlerinde Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan Bitci Türkiye Kupası 2022 Dörtlü Finali öncesinde kadroların başantrenörleri ve kadro kaptanları basın toplantısı düzenledi.

Fenerbahçe Başantrenör Aleksander Djordjevic, “Galatasaray ile karşılaşacağız. Ağır bir programdan geçiyoruz. Bu kupaya bedel veriyoruz. Tek maç yöntemi oynandığı için bizim için epey önemli” derken, Galatasaray NEF Başantrenörü Ekrem Mutlu ise “Bizim için dönem öncesi gayelerimizden bir tanesi burada olabilmekti. İkincisi ise kupayı kazanmak. Kupayı kazanmak için her kadronun bahtı yüzde 25” sözlerini kullandı.

‘Rakibimiz güçlü’

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Darüşşafaka’yı dönem boyunca gösterdiği performans için kutlarken, “Her ekip üzere biz de kupayı kazanmak istiyoruz. Rakibimiz gerek ligde gerekse Avrupa’da sert, mücadeleci, dinamik bir basketbolla keyif veriyorlar” değerlendirmesini yaptı.
Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü Seçluk Ernak da şu sözleri kullandı: “Türkiye’de ve Avrupa’da şampiyon olan bir rakiple oynamak kolay olmayacaktır. Bir maça sıkışmış performansın paha bulacağı format olacağı için sonuna kadar vazgeçmeyerek, mücadeleci basketboldan geri adım atmayacağız.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bitci Türkiye Kupası’nda dörtlü final vakti için yorumda bulun

    Bitci Türkiye Kupası’nda dörtlü final vakti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bitci Türkiye Kupası’nda dörtlü final vakti için ilk yorumu yapabilirsin.