Boluspor, Talha Erdoğan ve Abdurrahim Dursun’u transfer etti

Kulüpten yapılan açıklamada, geçtiğimiz dönemi Eskişehirspor’da tamamlayan Talha Erdoğan ile 3 yıllık, Trabzonspor’dan Abdurrahim Dursun ile de 1 yıllık mukavele imzalandığı bildirildi.

Transfer edilen futbolcuların meslekleri hakkında da bilgiler verilen açıklamada şunlar kaydedildi:

“2000, Eskişehir doğumlu olan Talha Erdoğan, 2011 yılında Eskişehirspor altyapısında futbola başladı. 2018 yılında profesyonel olan genç futbolcu, Eskişehirspor forması ile 45 müsabakada vazife yaptı. 1998 Bayburt doğumlu olan Abdurrahim Dursun, Bayburt Özel Yönetim Spor’da futbola başladı. Daha sonra 1461 Trabzon’a transfer olan genç futbolcu, 2017 yılında Trabzonspor’da profesyonel oldu. Dursun ayrıyeten, Ümit Ulusal ve U20 Ulusal kadrolarında da 14 kere forma giydi. Geçtiğimiz dönemi Bandırmaspor’da geçiren Abdurrahim Dursun, TFF 1. Lig’de 25 maçta vazife yaptı. Dursun, Trabzonspor forması ile 3’ü Avrupa Ligi olmak üzere, 14 müsabakada vazife yaptı.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Boluspor, Talha Erdoğan ve Abdurrahim Dursun’u transfer etti için yorumda bulun

    Boluspor, Talha Erdoğan ve Abdurrahim Dursun’u transfer etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boluspor, Talha Erdoğan ve Abdurrahim Dursun’u transfer etti için ilk yorumu yapabilirsin.