Boran Kuzum: Bütün gruptan kopmak güç oluyor!

Bir müddettir yurt dışında olan Boran Kuzum, “Yurt dışında olduğun vakitlerde bize ilişkin olan ve olması da hoş olan şeylere karşı hasret hissettin mi?” sorusunu yanıtladı.

Başarılı oyuncu, “Kesinlikle hasret hissettim. Biz millet olarak samimi insanlarız her şeyden evvel. Bir şeyleri konuşurken gerçek manada gözlerimizin içine bakarak, dokunarak paylaşmaktan hoşlanan bireyleriz. Ben de öyleyimdir. Bu manada yurt dışında daha yüzeysel beşerlerle da karşılaşabiliyorsunuz. Bu sebeple orada bulunduğum vakitlerde arkadaşlarımı özledim. Esasen birçok şeyi özledim. Burayı daha yeterli görmek için de buradan biraz uzaklaşmak âlâ geliyor. Bilhassa İstanbul üzere bir kentte, daima koşuşturmanın içinde bunu göremeyebiliyoruz” dedi.

“EN BÜYÜK TALİHİM İÇİME SİNEN İŞLERDE ÇALIŞABİLMİŞ OLMAM”
“Mesleki açıdan neyi yapsak daha memnun oluruz?” sorusu yöneltilen Boran Kuzum, “Ankara’dan İstanbul’a gelmiş biri olarak para kazanıp, hayatımı idame ettirmek zorunda kaldığım o süreci yaşadım. Konservatuarı bitirdikten sonra insanın çok fazla iş tercih etme bahtı olmayabiliyor. Bizim kesimde bir iş bulmak bile zorken içine sinen bir işi beklemek ya da seçmek bir oldukça güç bir durum. Benim en büyük talihim hakikaten içime sinen işlerle çalışmaya başlamış olmam. Sonra da bu daima benim motivasyonum oldu yani inanmadığım yahut bir şeye hizmet etmediğini düşündüğüm bir işte çalışmamaya uğraş ettim. Zira onu deneyimledim ve kendimi çok mutsuz buldum” tabirlerini kullandı.

‘Sürekli bunu söylemek zorunda kalıyoruz’Miray Daner-Boran Kuzum’dan aşk tezine karşılıkHaberi Görüntüle

“OYNADIĞIM KARAKTERLERDEN SÜREKLİ ANI ALMAYA ÇALIŞIRIM”
29 yaşındaki oyuncu, “Oynadığın roller bittiğinde yahut öykü sona erdiğinde ne hissediyorsun?” sorusunu ise “Ne oynarsam oynayayım ister bir ay sürsün, ister yıllar sürsün çocuğum büyümüş de üniversiteye yolluyormuşum üzere duygulanıyorum. Güya bir modülüm gidiyor orada. Bir de ben karakterimden bir aksesuar, bir anı yahut kostümünü alırım sürekli. ‘Biz Böyleyiz’ sinemasındaki Emrah’ın atletini ve bilekliğini almıştım mesela. ‘Vatanım Sensin’ dizisinde ise tüm üniformayı almıştım anı olarak. Zira bir daha olmayacak o. Bir de bütün gruptan kopmak da sıkıntı oluyor zira daima nazaran göre bir mühlet sonra ailenden bir modül üzere oluyor herkes ve ayrılırken tuhaf hissediyorsun” biçiminde cevapladı.

‘Onsuz birinci doğum günüm’Boran Kuzum’dan duygulandıran paylaşımHaberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Boran Kuzum: Bütün gruptan kopmak güç oluyor! için yorumda bulun

    Boran Kuzum: Bütün gruptan kopmak güç oluyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boran Kuzum: Bütün gruptan kopmak güç oluyor! için ilk yorumu yapabilirsin.