Bright Osayi-Samuel Fenerbahçe’de parlıyor

Spor servisi / Süleyman ARAT – Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın 3-4-3 sisteminde orta dörtlünün sağında çok etkileyici bir çıkış sergileyen Bright Osayi-Samuel tıpkı ismi üzere bu dönem parıldıyor. Kampın ve iki hazırlık maçlarının yıldızı olan 23 yaşındaki Nijerya asıllı İngiliz oyuncu, Gökhan Gönül’ün ayrılmasıyla sağ kanada transfer yapmayı planlayan idarenin elini rahatlattı.

STOPERLERLE AHENGİ DA ÂLÂ

Osayi-Samuel orta sahanın sağında güçlü fiziği, beğenilen tekniği, iki ayağıyla yaptığı ortalar, çizgiye inip penaltı alma özelliği ve son vuruşlarıyla ne kadar isabetli bir transfer yatırımı olduğunu gösteren bir performans sergiliyor. Etkileyici oyunuyla idareye adeta ‘transfere gerek yok ben varım’ diyen genç oyuncu yeni sistemde formayı kapmaya çok yakın. Osayi-Samuel gerisinde oynayan sağ stoperler Tisserand ve Caulker’le ahengi da beğenildi. Bu bölgede ayrıyeten alternatifler ortasında nazım Sangare ve daha önde oynayan Enner Valencia da bulunuyor.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bright Osayi-Samuel Fenerbahçe’de parlıyor için yorumda bulun

    Bright Osayi-Samuel Fenerbahçe’de parlıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bright Osayi-Samuel Fenerbahçe’de parlıyor için ilk yorumu yapabilirsin.