Britney Spears ve Sam Asghari’nin milyonlarca dolarlık yeni malikanesi!

ABD’li popçu Britney Spears’ın (40) hayatı ve serveti, eredeyse 13 yıldır babası James Parnell Spears tarafından denetim ediliyordu. Spears, daha evvel uzun müddettir aşk yaşadığı Sam Asghari (28) ile evlenmesinin ve yine çocuk sahibi olmasının engellendiğini de açıklamıştı.

Mahkeme tarafından kızına vasilik yapması için atanan Jamie Spears, geçtiğimiz ağustos ayında bu vazifeden çekilmek için mahkemeye başvurmuştu. Aylar evvel Los Angeles’ta görülen davada Britney Spears’ın vasiliğin sonlandırılması talebi, yargıç tarafından kabul görülmüş ve baba Jamie Spears’ın vasiliği, 30 dakika süren kısa bir duruşmanın akabinde resmen bitmişti.

EVLENDİLER

5 yıl aşk yaşamalarının akabinde geçtiğimiz sene spor eğitmeni ve oyuncu Sam Asghari ile nişanlanan Britney Spears sonunda ‘mutlu sonuna’ kavuştu. Pop yıldızı, Perşembe gecesi California’daki malikanesinin art bahçesinde Asghari ile evlendi.

Ünlü isimlerle dolu davetli listesinde Madonna, Paris Hilton, Drew Barrymore ve Spears’ın masalsı düğünü için geliniğini tasarlayan Donatella Versace yer aldı. Spears’ın avukatı, eski federal savcı Mathew Rosengart da düğüne katılan isimler ortasındaydı.

Ancak Spears’ın ebeveynleri Jamie Spears ve Lynne Spears ile kız kardeşi Jamie Lynn Spears orada değildi. Müzikçinin Kevin Federline ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Sean Preston (16) ve Jayden James (15) de düğüne katılmadı.

Sadece ikilinin yakın etrafından oluşan 100 kişinin katıldığı merasim, basından ve kameralarından uzak bir formda gerçekleştirildi.

ESKİ EŞİ DÜĞÜNÜ BASTI!

Çiftin memnun gününe damga vuran olay ise, Britney Spears’ın 2004 yılında evlendiği ve yalnızca 55 saat evli kaldığı eski kocası Jason Alexander’ın düğünü basması oldu.

Alexander, malikaneye zorla girişini Instagram’da canlı olarak yayınladı. Manzaralarda olay güvenliğiyle konuşarak Spears’ın kendisini düğüne davet ettiğini söyleyen Alexander, müzikçinin büyük gününü mahvetmekle tehdit etti:

Hey, Britney nerede? Adım Jason Alexander. Britney benim birinci ve tek eşim. Onun birinci kocasıyım. Düğünü engellemeye geldim!

Ardından, güvenlik görevlileriyle ortasında bir uğraş başlayan Jason Alexander’ın canlı yayını kapandı.

TMZ’ye nazaran, 40 yaşındaki Alexander, polis memurları gelmeden evvel güvenlikler tarafından zapt edildi. Page Six, Ventura County Şerif Departmanının Spears’ın meskenine müsaadesiz giren bir aramayı yanıtladığını doğruladı. Alexander, polis tarafından tutuklandı.

“BU OLAY YÜZÜNDEN SARSILDI”

Page Six’e konuşan bir kaynak, Britney Spears’ın; eski kocası Jason Alexander’ın Sam Asghari ile düğününü bozmaya çalışmasının akabinde sersemlediğini söyledi:

Britney bu olay yüzünden sarsıldı, ancak yaşananların onu hayal kırıklığına uğratmasına müsaade vermek istemiyor. Neyse ki herkes inançta ve Jason artık burada değil.

“POLİSLE ÇALIŞIYORUM”

Britney Spears’ın avukatı Mathew Rosengart, Jason Alexander’ın pop yıldızının konutuna zorla girmekten yargılanmasını istediğini söyledi.

Rosengart, “Jason Alexander kelepçelendi, gözaltına alındı ​​ve tutuklandı. Ventura County Şerif Departmanına süratli bir formda cevap verdikleri ve işlerini güzel yaptıkları için teşekkür ediyorum” dedi ve ekledi:

Jason Alexander’ın maddelerin müsaade verdiği en geniş ölçüde yargılanmasını sağlamak için polisle yakın bir biçimde çalışıyorum.

DAHA EVVEL DE TUTUKLANDI

Jason Alexander daha evvel Aralık 2021’de bir muhafaza buyruğunu ihlal etmekten ve kimliği meçhul bir bayanı takip etmekten tutuklandı. 4 Ocak’ta bu suçlamaları kabul etti ve yaklaşık bir yıl kontrollü özgürlük cezasına çarptırıldı.

Bu ihlal, Alexander’ın 13 ay içinde üçüncü tutuklanması oldu. Öncesinde Ocak 2021’de alkollü araç kullanmak ve Ağustos ayında bir havaalanında güvenlik protokollerini ihlal etmekten polis tarafından gözaltına alınmıştı.

Alexander ve Spears, evlilikleri üç günden az sürmesine karşın, çocukluklarından beri birbirlerini tanıyorlar.

YENİ BİR MALİKANE SATIN ALDI

Olaylı düğünün akabinde Britney Spears ve eşi Sam Asghari, Los Angeles bölgesinde yeni bir meskene taşınacaklar. TMZ’nin haberine nazaran; ünlü popçu ve oyuncu, California’da devasa bir malikane satın aldı.

Yeni evli çift, hiç vakit kaybetmeden taşınma sürecini de malikaneyi satın aldıkları birebir gün başlattılar. 60 milyon dolarlık bir servete sahip olan Spears’ın, malikaneye 11,8 milyon dolar ödediği de bildirildi.

ESKİ EŞİNİN KONUTUNA YAKIN

İkilinin hayli geniş bir alana sahip yeni konutu; Spears’ın 2004-2007 yılları ortasında evli kaldığı eski eşi Kevin Federline’ın, oğulları Sean ve Jayden ile yaşadığı meskenine de hayli yakın.

TMZ’ye konuşan bir kaynak, Federline’ın eski eşine bu kadar yakın yaşamakla ilgili kanılarını de aktardı:

Kevin, Britney’nin taşınmayı karşılayabileceği tüm mahalleler ortasında kendi mahallesini seçmesine şaşırdı. Lakin onuç olarak Kevin’ın huzur ve sükuneti istila edilmediği sürece sorun yok.

Spears ve Asghari’nin düğünlerinin yapıldığı eski malikanelerini satmayı mı yoksa o ellerinde tutmayı mı planladıkları ise muhakkak değil.

FİLM ODASI, HAVUZU VE JAKUZİSİ VAR

Büyük bir mutfağı ve dev ekranda sinema geceleri geçirebilecekleri bir sinema odası olduğu bildirilen konut, sırf armağan paketlemeye ayrılmış alışılmadık bir odaya da sahip.

Bunların yanında malikanede büyük bir havuz ve su kaydırağı ile tamamlanan, birkaç çeşme ile dekore edilmiş geniş bir art bahçe var. Ayrıyeten havuza bağlı bir adet de jakuzi bulunuyor.

Yıldız ismin yatak odası ise muazzam bir gömme dolap ve hoş bir fayanslı banyo içeriyor.

Britney ve Sam, başlangıçta 15.5 milyon doların biraz altında bir fiyatla listelenen konutu, istenilenden daha uygun bir fiyata aldı. Bölge, Kourtney Kardashian ve yeni eşi Travis Barker dahil olmak üzere, ultra güçlü ünlülerle dolu.

EVLİLİK MUKAVELESİ İMZALADILAR

Ünlü çift, dünyaevine girmeden evvel evlilik mukavelesi de imzaladı. Hem Britney Spears’ın, hem de Sam Asghari’nin serveti, bu muahede kapsamında korunuyor. Mutabakata nazaran şayet ikili bir gün boşanmaya karar verirse; Asghari, Spears’ın evlenmeden evvel kazandığı milyonlarca dolardan bir kuruş bile alamayacak.

Genç oyuncunun gelecekte ayrılmaları halinde ünlü müzikçinin evliyken kazandığı paranın bir kısmını alıp alamayacağı ise aşikâr değil.

“KİMSENİN BİLMESİNİ İSTEMEDİM”

Öte yandan geçtiğimiz hafta Spears’a evlenme teklif etmek için aldığı yüzükle ilgili konuşan Sam Asghari, “Britney’nin zevkini bildiğim için muhteşem büyük bir yüzük istemeyeceğini düşündüm. Ünlüler genelde milyon dolarlık yüzükler alıyor, ve markalar bu yüzükleri promosyon emeliyle bedavaya veriyor. Lakin ben aldığım yüzüğün bir şeyi temsil etmesini istiyorum” demişti:

Kalbimden gelmesini ve büyük, süslü şeyler istemeyen birine gitmesini istiyorum. Yüzüğü aldığım yer büyük bir şirketti, ancak her şeyi benim istediğim üzere yapmaya isteklilerdi. Gerçek bir prenses için, prenses kesiti bir yüzüktü. Dürüst olmak gerekirse, Britney’e evlenmek teklif etmeden evvel bunu kimseye söylemedim. Kimsenin bilmesini ve rastgele bir biçimde müdahale etmesini istemedim, bu yüzden her şey benimle onun ortasındaydı.

Asghari, tanıştıklarında onu dünyaca ünlü popçuya çeken birinci şeyin, Spears’ın alçakgönüllülüğü olduğunu söylemiş; ayrıyeten Britney’nin ‘kedi üzere reflekslerinden’ ve tenis, masa tenisi ve basketbol oynarken ne kadar rekabetçi olduğundan da bahsetmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Britney Spears ve Sam Asghari’nin milyonlarca dolarlık yeni malikanesi! için yorumda bulun

    Britney Spears ve Sam Asghari’nin milyonlarca dolarlık yeni malikanesi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Britney Spears ve Sam Asghari’nin milyonlarca dolarlık yeni malikanesi! için ilk yorumu yapabilirsin.