Bu 39 Altcoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber!

Pavilions Hotels & Resorts, müşterilerine kripto paralar ile ödeme seçeneği sunmak için Coindirect ile ortaklık kurdu. Listede kral kripto Bitcoin ve lider altcoin Ethereum’la beraber 38 isim daha yer alıyor. 7 Temmuz’da kullanıma sunulacak yeni hizmet, kripto paraların kullanım alanlarını bir hayli genişletiyor. Ek olarak, Uluslararası butik otel grubu kripto rezervasyonlarını da kabul edecek. Haber şu şekilde…

Otellerde kripto paralarla ödeme kabul edilecek, 39 altcoin projesi listede!

Öncelikle Pavilions Hotels & Resorts’un konukları, piyasa değerine göre en büyük varlıklardan, Bitcoin ve Etherereum’un da dahil olduğu, 40’tan fazla kripto para birimiyle ödeme yapabilecekler. Coindirect CEO’su ve kurucu ortağı Jesse Hemson-Struthers, karşılıklı ortaklığın faydalarına dikkat çekerek şu açıklamada bulunuyor:

Ortaklarımıza 40’tan fazla kripto para birimiyle anında güvenli ödemeler için bir platform sağlamaktan gurur duyuyoruz. Konuklar, rezervasyon sırasında bulundukları para birimine ve konuma bağlı olarak, daha fazla özgürlük ve çağdaş, kişiselleştirilmiş bir hizmet sunarak seçtikleri kripto para biriminde ödeme yapmanın avantajından yararlanabilir.

Ayrıca, Pavilions Hotels & Resorts’un kurucusu ve sahibi Gordon Oldham, ödeme esnekliğinin konukların takdir edeceği bir şey olduğunu söylüyor. Ek olarak, otel grubunun bu heyecan verici yeni kripto ödeme yöntemiyle dijital dünyada sektöre öncülük etmekten gurur duyduğunu açıkladı.

Farklı firmalarda, kripto para seçeneğini müşterilerine sunuyor

Pavilions Hotels dışında, Phuket ve Niseko’da bulunan The Pavilions Residences, mülk satışları için kripto para birimini de kabul edecek. Kullanım 7 Temmuz’da etkinleştirilecek ve otel grubunun resmi web sitesinde müşterilerin tercih edebileceği bir seçenek olarak sunulacak.

Son olarak, Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, bu gelişme kripto para birimini kabul eden ilk otel sistemi değil. New Jersey merkezli otel şirketi Wyndham Hotels and Resorts, bir Bitcoin ödül programı denemek için uluslararası kripto girişimi Bakkt ile bir ortaklık anlaşması imzaladı. Ayrıca müşteriler Bitcoin’leri nakit veya indirimli hediye kartlarına çevirebilir. Bu hamle ile Bakkt, Bitcoin’in milyonlarca insana ulaşmasına izin vermiş olacak.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bu 39 Altcoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber! için yorumda bulun

    Bu 39 Altcoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bu 39 Altcoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber! için ilk yorumu yapabilirsin.