Bundesliga 2025’e kadar boyunca beIN SPORTS’tan yayınlanacak

Yapılan açıklamaya nazaran, beIN Media Group ve Bundesliga International, Bundesliga ve 2. Bundesliga’nın beIN Sports Türkiye’de yayınlanması için mutabakata vardı. Türk futbolseverler, 2025 yılına kadar Bundesliga karşılaşmalarını beIN Sports Türkiye’de izleyebilecek.

beIN Sports, her hafta tüm Bundesliga maçlarını, lige dair haftalık klipleri, özetleri ve programları yayımlayacak.

Açıklamada, “Bu mutabakatla kesimdeki en yeterli yayın hakları portföyüne Bundesliga ve 2. Bundesliga’yı da dahil eden beIN, Türkiye’deki uzun vadeli ve başkan pozisyonunu daha da güçlendiriyor. beIN Sports’un Türkiye’deki hayli geniş ve kaliteli yayın hakları portföyü, Türkiye Muhteşem Ligi, Fransa 1. Futbol Ligi (Ligue 1), Bundesliga, 2. Bundesliga, THY Avrupa Ligi, WTA, çeşitli öbür futbol, tenis, hentbol, motor sporları hakları ve çok daha fazlasını içeriyor.” denildi.

Digiturk Spordan Sorumlu Küme Lideri Rashed Al-Marri, “Bundesliga’nın Türkiye yayın haklarını 2025 yılına kadar alarak abonelerimizin en güzel Alman kulüplerini ve yeteneklerini izlemesine imkan sağlayacak olmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Bundesliga International ile yapılan bu yeni muahede, Türkiye’de büyümeye ve karlılığa odaklanırken, yayın hakları için orantılı teklif verme iş stratejimizi de destekliyor. Alman ligi elbet olarak dünyanın en düzgünlerinden biri ve Türkiye Üstün Ligi, Ligue 1, THY Avrupa Ligi, WTA ile çok daha fazlasını içeren ve günden güne büyüyen inanılmaz portföyümüzü eksiksiz bir halde tamamlıyor.” sözlerini kullandı.

Bundesliga International Üst Yöneticisi (CEO) Robert Klein ise imzalanan mutabakatla ilgili, “beIN, yıllardır Bundesliga’nın muteber bir ortağı ve beIN Sports ile Türkiye’deki yeni yayın mutabakatımızın imzalanmasıyla Türk futbolseverlerini, Bundesliga’nın süratli ve çağdaş oyununu deneyimleme seyahatine çıkarabildiğimiz için inanılmaz heyecanlıyız. Bundesliga uzun vakittir genç oyuncuların parladığı bir yer oldu. Türk yetenekler Ali Akman ve Ömer Faruk Beyaz bunun yalnızca iki örneği. Dünya çapındaki oyuncularımızın ve mahallî yıldızlarımızın öykülerini anlatmak için beIN ile yakın bir iş birliği içinde çalışarak, Türkiye’deki yeni jenerasyon yeteneklere ilham verebileceğimizden eminim.” değerlendirmesinde bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bundesliga 2025’e kadar boyunca beIN SPORTS’tan yayınlanacak için yorumda bulun

    Bundesliga 2025’e kadar boyunca beIN SPORTS’tan yayınlanacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bundesliga 2025’e kadar boyunca beIN SPORTS’tan yayınlanacak için ilk yorumu yapabilirsin.