Burak Deniz’den Alina Boz’a: Âlâ ki doğdun canım!

Son olarak ‘Maraşlı’ isimli dizide rol alan ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen oyuncu Burak Deniz, geçtiğimiz aylarda model Didem Soydan ile yaklaşık bir yıllık ilgisini bitirme kararı almıştı.

Kasım 2021’de Etiler’de objektiflere takılan Deniz, “Didem Soydan’la ayrılık sebebiniz toplumsal medyadaki cesaretli paylaşımlar mı?” sorusunu cevaplamıştı. Ünlü oyuncu, “Tabii ki de o denli bir şey yok. Biz geri başlı mıyız?” açıklamasını yapmıştı.

“BİZ GERİ BAŞLI MIYIZ?”

Didem Soydan ise “Burak ile ayrılığımızın sebebinin benim toplumsal medyadan yaptığını paylaşımlardan kaynaklandığı haberleri yapıldı. Bunlar katiyetle palavra. Kendisinin de dediği üzere. Biz o kadar geri başlı beşerler değiliz. Özel hayatımızı konuşmuyoruz” sözlerini kullanmıştı.

AŞKA İKİNCİ ŞANS

Ayrılık sonrası ismi meslektaşı Deniz Işın ile aşk dedikodularına karışan Deniz, çıkan haberleri net bir lisanla yalanlamıştı. Tüm bu yaşananların akabinde Burak Deniz ve Didem Soydan, bağlarına ikinci bir talih vermeye karar vermişti.

ESKİ PARTNERİNİ UNUTMADI

Şimdilerde Soydan ile keyifli birlikteliği devam eden Burak Deniz, son paylaşımıyla isminden kelam ettirdi. Güzel oyuncu, ‘Maraşlı’ dizisindeki partneri Alina Boz’un yeni yaşını kutladı.

Birlikte çekilen pozlarını takipçileriyle paylaşan Deniz, gönderisine; “İyi ki doğdun canım. Daha düzgün bir kare olabilirdi, evet” notunu düştü.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Burak Deniz’den Alina Boz’a: Âlâ ki doğdun canım! için yorumda bulun

    Burak Deniz’den Alina Boz’a: Âlâ ki doğdun canım! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Burak Deniz’den Alina Boz’a: Âlâ ki doğdun canım! için ilk yorumu yapabilirsin.