Burak Deniz’den sevgilisi Didem Soydan ile yeni poz

Yaklaşık bir yıllık aşklarını bitiren Didem Soydan-Burak Deniz çiftinin, ünlü modelin toplumsal medya hesabından paylaştığı tezleri pozları nedeniyle ayrıldığı ileri sürülmüştü.

Kasım 2021’de Etiler’de objektiflere takılan Burak Deniz, “Didem Soydan’la ayrılık sebebiniz toplumsal medyadaki yiğit paylaşımlar mı?” sorusunu cevaplamıştı.

Didem Soydan ise “Burak ile ayrılığımızın sebebinin benim toplumsal medyadan yaptığını paylaşımlardan kaynaklandığı haberleri yapıldı. Bunlar katiyen palavra. Kendisinin de dediği üzere. Biz o kadar geri başlı beşerler değiliz. Özel hayatımızı konuşmuyoruz” demişti.

“YOK O DENLİ BİR ŞEY”
Burak Deniz, geçtiğimiz ocak ayında ise isminin aşk dedikodularına karıştığı eski rol arkadaşı Deniz İrem hatırlatılınca, ”Yok o denli bir şey. Yakıştırmışlar sağ olsunlar” açıklamasını yapmıştı. “Siz kendinize yakıştıramadınız mı? sorusuna ise tebessüm eden oyuncu, “Teşekkür ederim” demekle yetinmişti.

BAŞINI OMZUNA YASLADI

Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaştığı ‘Şahmeran’ dizisinin çekimleri biten Deniz’in, aradığı aşkı kendisi üzere oyuncu olan Deniz Işın’da bulduğu argüman edilmişti. Etiler’de bir kafede beş saat kalan ikili, çıkışta taksi beklerken objektife yansımıştı.

‘Leyla ile Mecnun’ dizisinde rol alan Deniz Işın’la arkadaş olduklarını söyleyen Deniz, “Hayatınızda kimse yok mu?” sorusuna, “Yok, bu orta hayatımda yalnızca iş var” karşılığını vermişti.

Yer içinde samimi tutumlar sergileyen ikili, bindikleri takside de birbirinden uzak kalamamıştı. Deniz Işın, Cihangir’e gerçek giden takside başını Burak Deniz’in omzuna yaslamıştı.

 

“HER ŞEY GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ”

Ayrılıktan birkaç ay sonra Didem Soydan ile Burak Deniz, ünlü modelin Nişantaşı’ndaki meskeninin önünde görüntülenmişti. “Barıştınız mı?” sorusuna “Gördüğünüz gibi” cevabını veren oyuncu, tatile çıkacaklarını söylemişti.

BİRLİKTE POZ VERDİLER

Geçtiğimiz haftalarda da Arnavutköy’de objektiflere yansıyan ve sevinçlerinin yerinde olduğu gözlenen ikili, gazetecilerle ayaküstü sohbet etmişti.

İlgilerine yeni bir baht verdiklerini söyleyen sevgililer, “Gördüğünüz üzere her şey çok hoş gidiyor. Daha sonra uzun uzun konuşalım” diyerek konuta giriş yapmıştı.

BURAK’TAN DİDEM PAYLAŞIMI

Aşkları doludizgin devam eden ünlü çiftten son olarak memnunluk pozu geldi. Güzel oyuncu, sevgilisi Soydan ile selfie çektikleri sırada fotoğraflandıkları anı paylaştı. Deniz’in kelebek emojisi koyduğu paylaşıma; kısa müddette binlerce beğeni ve yorum geldi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Burak Deniz’den sevgilisi Didem Soydan ile yeni poz için yorumda bulun

    Burak Deniz’den sevgilisi Didem Soydan ile yeni poz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Burak Deniz’den sevgilisi Didem Soydan ile yeni poz için ilk yorumu yapabilirsin.