Burak Elmas: Galatasaray’ın kurtuluş gayretini veriyoruz

İşte Lider Burak Elmas’ın açıklamaları:

‘KONTRATLARI PALAVRA AKTARARAK KONUŞTURANLAR VAR’

Basın mensuplarının içeride olmama kararını, üyelerimizin ister istemez fişlenmesi durumu olduğu için aldık. Daha sonra bu üyelerimizin çeşitli mecralarda fişlenmemesi ismine bu kararı aldık. Sponsor geliyor. Gönülden Galatasaraylı. Bu idareye çok takviye veriyorsun. Biraz bekle, takviye verme diyenler var. Bunlar aramızdalar. Galatasaraylılar bunu bilsinler. Kontratları palavra aktararak konuşturanlar var.

‘MAALESEF KIYMETLER ETRAFINDA BİRLEŞEMİYORUZ’

Dün akşam konutta otururken kendi iç muhasebemi yaptım. Ne söylersem Galatasaray’a yararlı olur? diye düşündüm. Ben sizlerin ortasından çıkmış, Galatasaray’ı çok seven bir arkadaşınızım. Bu misyonu sizler ismine yürütüyorum. Herkesi maksat tahtasına koyarak, her olayı eleştirerek Galatasaray’ı içinde bulunduğu durumdan çıkaramayız. Benim için Galatasaray bir kulüpten çok daha fazlası. Bir kıymetler bütünü. Maalesef bu kıymetler etrafında birleşemiyoruz. Günlük sonuçlar ve dedikodular ile bu kulübü bir yere getiremeyiz. Benim gayretim bir iktidar uğraşı değil. Biz Galatasaray’ın kurtuluş gayretini veriyoruz. Her türlü gayrete hazırız.

Mesut Özil’in yeni adresini duyurdular! Olay tez: ‘İsmail Kartal’a Almanca küfürler edip kramponunu fırlattı’Haberi Görüntüle

‘ÖNCELİKLE HAREKET ETME KABİLİYETİNE SAHİP OLMAMIZ LAZIM’

Bugün faiziyle bir arada 2.5 milyar TL borç servisi yapmak zorunda olan, bütün gelirleri ortak bir hesapta olan, bankalar tarafından bütün gelirlerinden evvel vergiler düşülerek hesabına alınan bir mali durum var. Her gelen idarenin, her gelen teknik yöneticinin, her gelen basketbol şubesi yöneticisinin değiştirdiği yapıda Galatasaray’ın sürdürülebilir mali muvaffakiyet yakalaması mümkün değil. Bunun için öncelikle birlikte hareket etme kabiliyetine sahip olmamız lazım.

Zehir zemberek kelamlar: Taraftardan utanmıyor musunuz?Haberi Görüntüle

’30 MİLYON DOLAR EK KAYNAK YARATTIK’

‘6 ayda ne yaptılar ki?’ diyorlar. Sabah gelip akşama kadar çalışıyoruz. Biz güya “Bugün ne yaparsak Galatasaray’a ziyan veririz” diye düşünüyoruz! ‘Seçim vakti verdiği kelamları tutmadı’ diye beni çok eleştiriyorlar. Hepsini yapamamış olabiliriz lakin vakti var. 30 milyon dolar ek kaynak yarattık. Bugüne kadar rastgele bir finansal borçlanma gerçekleştirmeden içimizde yarattığımız kaynaklarla bugüne geldik.

‘HEPİMİZ PERİYOT DEVİR YANLIŞLAR YAPTIK’

Galatasaray’ın bu duruma gelmesinde hepimizin katkısı vardır. Hepimiz periyot devir yanlışlar yaptık. Bu birlik beraberlik ismine devrimizde elimizden gelen her şeyi yaptık. Herkese el uzattık, görüş aldık. Bu birleştirme mefkuresinin sonuç bulmadığını görüyoruz.

‘ADA KONUSU ÇÖZÜLMÜŞTÜR’

Galatasaray’ın Ada konusu çözülmüştür. Bunu Galatasaraylılar yapmıştır. Burada 20’den fazla kişi sayabilirim, onlara huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Albayrak’tan Kerem itirafı: Anlatsam şaşırırsınız!Haberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Burak Elmas: Galatasaray’ın kurtuluş gayretini veriyoruz için yorumda bulun

    Burak Elmas: Galatasaray’ın kurtuluş gayretini veriyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Burak Elmas: Galatasaray’ın kurtuluş gayretini veriyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.