Burak Kamış bomba gibi geliyor

Burak Kamış kariyerine Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarında eğitimini almış bir müzisyendir. 5 Şubat 1988 yılında İstanbul'un Şişli ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Türkiye’nin en iyi davulcuları arasında gösterilen Burak Kamış ‘Special’ isimli single’ını çıkarmaya hazırlanıyor. kamış, halk arasında bilinen “Hızlı çalan davulcu iyidir” anlayışının doğru olmadığını belirterek “İyi davulcu müziğe hizmet edendir. Kendi çaldığını değil de beraber çaldığı müzisyenleri dinleyendir” dedi.  İzel , Tan , Ziynet Sali , Murat Boz , Bengü , Metin Özülkü gibi isimlerle bir çok kez sahne yaparken bir yandan CSA MEDYA Bünyesinde Albüm hazırlıklarına son gaz devam ediyor.

Peki Burak Kamış Kimdir ?

Burak Kamış kariyerine Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarında eğitimini almış bir müzisyendir. 5 Şubat 1988 yılında İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya gelmiştir.

İlkokul öğrenimini Ahmet Rasim İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Sonrasında Hüseyin Rahmi Gürpınar Heybeliada Lisesinde öğrenimini tamamlayıp. Üniversite öğrenimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar bölümünde tamamlamıştır.

Öğrencilik döneminde kendi grupları ile çalışmalar yapan kamış; 19 yaşında konservatuvar öğrenimi devam ederken Ziynet Sali ve Tan Taşçı ile birlikte profesyonel müzik hayatına adım attı.Devamında Türkiyenin önde gelen sanatçılarıyla yaptığı sahne performanslarıyla adından söz ettiren müzisyen yeni projesiyle sadece müzisyen ve enstrumanistlere değil, daha geniş kitlelere müziğini duyuyrmayı hedeflediğini söyledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Burak Kamış bomba gibi geliyor için yorumda bulun

    Burak Kamış bomba gibi geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Burak Kamış bomba gibi geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.