Burak Özçivit ve Fahriye Evcen mini bir servet harcadı

Burak Özçivit, oğullarını Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede dünyaya getiren eşinin rahatı ve güvenliği için teze nazaran tüm kattaki odaları kapattırdı.

Fahriye Evcen ile minik Karan, hastanenin 15 bin 650 liralık odasında kalırken oyuncunun Almanya’dan gelen ailesi de çabucak yanındaki odada konakladı.

Özçivit’in ailesi de oğullarının tuttuğu tıpkı kattaki başka odada kalıp torunlarının dünyaya ‘merhaba’ deyişinin sevincini yaşadı.

Konuşulanlara nazaran ise Burak Özçivit’in cebinden ailesi ve eşinin 5 gündür kaldığı 4 oda için yaklaşık 50 bin lira çıktı. Özçivit ve Evcen Aileleri’nin kaldığı hastanedeki hoş oyuncuyla bebeğinin konakladığı katta kuş uçurtulmadı.

Oğullarının görüntülenmemesi için ağır gayret sarf eden Burak Özçivit, hastanedeki güvenliği alarma geçirdi.

Ünlü çiftin, bebeklerinin birinci fotoğraflarını Ortadoğu’daki bir dergiye yüksek bir fiyat karşılığında satması bekleniyor. (Takvim)

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen mini bir servet harcadı için yorumda bulun

    Burak Özçivit ve Fahriye Evcen mini bir servet harcadı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Burak Özçivit ve Fahriye Evcen mini bir servet harcadı için ilk yorumu yapabilirsin.