Burak Sergen Sadakatsiz dizisinden ayrılıyor mu? Sadakatsiz Haluk Güçlü ölüyor mu diziden ayrıldı mı?

Kanal D ekranında yayımlanan sevilen dizi Sadakatsiz bu akşam 49. yeni kısım ile ekrana gelecek. Yayımlanacak olan yeni kısımda Aras, ailesi ile ilgili gerçeği ve yangın hakkında bilgileri öğrendikten sonra Haluk Güçlü’den hesap sormaya sarfiyat. Yaşanan gergin anların akabinde Haluk bir anda yere yığılır. Fragmanın ilerleyen kısımlarında Haluk karakterinin eşi olan Gönül’ün damadı Volkan’a tüm yetkilerin kendisine geçeceği ve Haluk’un tüm mal varlığının Volkan’ın olacağı ve ortak düşmanlarının belirli olduğu kelamlarının akabinde Burak Sergen diziden ayrılıyor mu sorusu gündeme geldi.

BURAK SERGEN SADAKATSİZ DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?

Sadakatsiz bu akşam ekrana gelecek olan yeni kısımda Haluk Güçlü karakterine hayat veren Burak Sergen, dizide Aras karakterine hayat veren Berkay Ateş ile yaşadığı tartışma sonunda yere yığılıyor. Burak Sergen’in hayat verdiği Haluk Güçlü karakteri ölüp diziden ayrılıyor.

Bunun üzerine Gönül tüm yetkileri Volkan’a vererek şirketin başına geçmesini sağlıyor.

Sadakatsiz yayımlanan 49. kısım fragmanında Gönül Volkan’a, ‘Şirketin başına bizim oylarımızla sen geçeceksin. Artık bu ailenin, Haluk’un bütün servetinin yönetimi sende olacak. Çok güçlü olacaksın. Düşmanımız ortak ve sen benimle birlikte hareket edeceksin.’ tabirlerini kullanıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Burak Sergen Sadakatsiz dizisinden ayrılıyor mu? Sadakatsiz Haluk Güçlü ölüyor mu diziden ayrıldı mı? için yorumda bulun

    Burak Sergen Sadakatsiz dizisinden ayrılıyor mu? Sadakatsiz Haluk Güçlü ölüyor mu diziden ayrıldı mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Burak Sergen Sadakatsiz dizisinden ayrılıyor mu? Sadakatsiz Haluk Güçlü ölüyor mu diziden ayrıldı mı? için ilk yorumu yapabilirsin.