Burcu Esmersoy: Gayrimenkule yatırım yapıyorum, ikinci el giyiyorum

Gayrimenkule yatırım yapıyorum

Burcu Esmersoy, önceki gün elinde para dolu bir zarfla döviz bürosu ve banka arasında koştururken objektife yansıdı. Akmerkez’de görüntülenen Burcu Esmersoy, “Kazandıklarınızla yatırım yapıyor musunuz?” sorusuna “Ben oldum olası gayrimenkule yatırım yaparım. Ev alıyorum bildiğiniz üzere” yanıtını verdi.

Ünlü sunucu, “Döviz bürosunda bir işlem trafiği vardı, görmeniz lazım. Bir yandan para, diğer taraftan altın alıyor herkes. Ben de euro bozdurdum, bankaya yatıracağım şimdi ödemelerim için” dedi. (Deniz BOY)

İkinci el giyiyorum

Giyim tarzıyla dikkat çeken Burcu Esmersoy, artık ikinci el giydiğini söyledi. “Üzerimdeki, ikinci elden aldığım bir erkek takımı” diyen sunucu, şöyle konuştu: “Bir süredir ikinci el kıyafetler kullanıyorum. Tüketim çılgınlığının önüne geçmek için bu şekilde ilerliyorum. Ekonomimi de iyi yönetiyorum bu vesileyle.”

Şimdi kazanma dönemi

Deniz Seki de Etiler Akmerkez’deki banka şubesinde görüntülendi. Sanatçı, 1 saati aşkın süre kaldığı şubeden çıkarken “Para biriktiriyorum. Şimdi kazanma dönemi, yatırım zamanı. Muhasebecimle beraber geldim, birtakım işlemler vardı, onları hallettik” dedi. Bir süre önce mide operasyonu geçiren ünlü şarkıcı, sağlık durumuyla ilgili soru üzerine “Hâlâ sıkıntım devam ediyor, tedavi sürecim sürüyor. İlaçlarımı kullanıyorum” diye konuştu. ◊ Deniz BOY

76 yaş kutlaması

Arabesk müziğin ‘Baba’sı Ferdi Tayfur, sosyal medya hesaplarında 76’ncı yaşına özel bir video yayınladı. Tayfur, yeni yaşını kutlayan sanatçı dostlarına ve takipçilerine “Emmoğlu” şarkısı eşliğinde teşekkür etti. Sanatçı, evinin bulunduğu Marmaris’te çektiği o görüntülerde şöyle dedi: “Ben burayı cennet olarak görüyorum ve başka cennet istemiyorum. Eğer bir yerde mutluysan, neresi olursa olsun orası senin cennetindir.”

Hesaplar Esra’dan

Yemek sonrası hesabı ödeyen Esra Dermancıoğlu, objektifleri fark edince mekandan ayrıldı. Bir anda yalnız kalan Demet Evgar, muhabirlerle sohbet etti. Ünlü oyuncu, “Gündeminizde yeni bir proje var mı?” sorusuna “Var ama sürpriz, şu anda bozamam” yanıtını verdi. Oyuncu, SMA hastası bir bebek için başlattığı yardım kampanyası hakkında da şöyle dedi: “Bebeğimizin parasını topladık. Biliyorsunuz çok büyük paralar gerekiyor tedavi için. Biz elimizden geleni yaptık. Yüzümüzün akıyla kampanyayı bitirdiğimiz için çok mutluyuz.” ◊ Deniz BOY

Pandora olmak heyecan vericiydi

Demet Evgar, İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında Ani Haddeler ve İKSV Alt Kat’ın kuklalı çocuk gösterisi “Mitolojik Hikayeler” ile seyirci karşısına çıktı. “Pandora’nın Kutusu” oyununda konuk sanatçı olarak yer alan Evgar, fotoğraflarını Instagram’da paylaştı: “Pandora olmak çok heyecan vericiydi. Pandora’nın merakına, cesaretine, umuduna selam olsun.”

Çöl prensesi

Annesi Havva Öztel ve kardeşi Ayça’yla tatile çıkan genç şarkıcı Aleyna Tilki, çölde çektirdiği fotoğrafları Arapça “Çöl prensesi” notuyla 2.7 milyon takipçili Instagram hesabında paylaştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Burcu Esmersoy: Gayrimenkule yatırım yapıyorum, ikinci el giyiyorum için yorumda bulun

    Burcu Esmersoy: Gayrimenkule yatırım yapıyorum, ikinci el giyiyorum için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Burcu Esmersoy: Gayrimenkule yatırım yapıyorum, ikinci el giyiyorum için ilk yorumu yapabilirsin.