Burcu Özberk Bali’den paylaştı: Uyanamıyorum!

‘Güneş’in Kızları’ dizisi ile uygun bir çıkış yakalayan oyuncu Burcu Özberk, başrollerini İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük ile paylaştığı ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisindeki performansı kadar, dizideki partneri Şen ile aşk yaşadığı savlarıyla da gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz aylarda Bebek’te objektiflere takılan oyuncu, menajerleriyle toplantı yaptıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı ihmal etmemişti.

“BEN BİLE İNANMIŞTIM”

İlhan Şen ile hakkında çıkan aşk haberleriyle ilgili konuşan Özberk, hayatında kimsenin olmadığını söyleyerek, “Bizi birbirimize yakıştırmaları hoş bir şey” sözlerini kullanmıştı. Oyuncu, geçtiğimiz haftalarda rol arkadaşı Şen ile sokakta yürürken çekilen fotoğraflarının photoshop’lanıp gerçek zannedilmesiyle ilgili ise, “O photoshop’a ben bile inanmıştım. Sanki yürürken çekilmiş miydik diye düşündüm” formunda konuşmuştu.

“SEVGİLİLER GÜNÜNÜ TEK BAŞIMA GEÇİRDİM”

Hoş oyuncu, muhabirlerin, “14 Şubat Sevgililer Günü’nde ne yaptınız, kutlamadınız mı?” sorusuna, “Evde tek başıma geçirdim, 12 yaşında bir kez kutlamıştım. O vakit küçüktüm” karşılığını vermişti.

“BİR BAĞLANTI YAŞARSAM GİZLENEREK YAŞAMAM”

Öncesinde ise yeni yıla Kıbrıs’te otelde arkadaşları ile ‘Merhaba’ diyen Özberk, muhabirlerle konuşarak partneri İlhan Şen’le çıkan aşk dedikoduları için şu tabirleri kullanmıştı:

Sevdiklerimiz bizim eski fotoğraflarımızı photoshop yapmış, sonra da onu gerçek zannedilmiş. O yüzden haber olmuş. Fakat hayatımda birisi olursa, bir alaka yaşarsam gizlenerek yaşamam.

“MURAT ÇOK CENTİLMEN BİR ARKADAŞIMIZ”

Burcu Özberk, evvelki haftalarda ise Murat Kazancıoğlu ile Emirgan’da bir yerden çıkarken görüntülenmişti. İkilinin samimi halleri dikkatlerden kaçmamıştı. Murat Kazancıoğlu’nun Burcu Özberk’i düşmesin diye belinden tuttuğu anlar kayıt altına alınmıştı.

Bunun akabinde Etiler’de görüntülenen ünlü isim, Kazancıoğlu ile çıkan aşk haberleri hakkında, “Arkadaşım Murat ya. Eli belimde falanda değildi. Siz arkadaşınıza eşlik ederken tutmaz mısınız? O kibarlıktır, centilmenliktir. Murat’ta çok centilmen bir arkadaşımız” diyerek açıklama yapmıştı.

“OLSA NEDEN SAKLAYAYIM?”

Daima hakkında aşk haberleri çıkmasına Özberk, “Vallahi hayatımda kimse yok. Olsa niçin saklayayım? Saklanacak bir durum yok. Yazılan isimlerinde hepsi benim için kıymetli ve sevdiğim beşerler. Aşk hoş bir şeydir, alışılmış ki gereksinimimiz vardır” diyerek isyan ettmişti.

32 yaşındaki hoş oyuncu, Uzak Doğu’ya tatile gideceğini de kelamlarına ekledi.

SOLUĞU BALİ’DE ALDI

Özel hayatıyla olduğu kadar toplumsal medya paylaşımlarıyla da konuşulan Burcu Özberk, başrolünde yer aldığı ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinin final yapmasının akabinde soluğu Bali’de aldı.

Tatilinde gezdiği yerleri sık sık takipçileriyle paylaşan ünlü isim, son olarak bikinisiyle kamera karşısına geçti.

Fit fiziğiyle dikkat çeken oyuncu, bu karelerini “Gün erken başlıyor, uyanamıyorum” notuyla 9 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe yayınladı.

BİNLERCE BEĞENİ VE YORUM GELDİ

Kısa müddette 400 binden fazla beğeni ve 7 bine yakın yorum alan Özberk’in gönderisine, “Harika görünüyorsun”, “Bu hoşluğun halis mi?” ve “Maşallah nazar değmesin, çok kem göz var” üzere iletiler yazıldı.

“BU NE HOŞLUK YA!”

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda ise pencere önünde çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü oyuncu, karelerine “Sadece dışarıyı izlemek istemiştim” notunu yazmıştı.

Özberk’in pozlarına, “Dışarıyı izlerken bu kadar hoş çıkman”, “Bu ne hoşluk ya” ve “Biz de daima senin hoşluğunu izlemek istiyoruz” üzere binlerce yorum yapılmış; ünlü ismin paylaşımı, kısa müddette toplumsal medyanın gündemine oturmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Burcu Özberk Bali’den paylaştı: Uyanamıyorum! için yorumda bulun

    Burcu Özberk Bali’den paylaştı: Uyanamıyorum! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Burcu Özberk Bali’den paylaştı: Uyanamıyorum! için ilk yorumu yapabilirsin.