Bursaspor, Gran Canaria’ya meskeninde mağlup

Müsabakaya yeterli başlayan Gran Canaria, 5’inci dakikada 12-5 öne geçti. Kramer ve Ennis’in de skor katkılarıyla oyundaki temposunu yeterlice arttıran İspanyol grup, 8’inci dakikada farkı 10 çıkararak, skoru 24-14’e çıkardı. Gran Canaria birinci çeyreği 26-19 üstün tamamladı.

İkinci çeyrekte de tesirli oyununu sürdüren Gran Canaria, Pustovyi ve Shurna’nın set hamlelerinden bulduğu sayılarla 12’nci dakikadada skoru 19-32’ye getirdi. Frutti Extra Bursaspor, rakibine karşı skor üretmekte zorlanınca Gran Canaria maçın birinci yarısını 45-38 önde bitirdi.

Üçüncü çeyreğin başında tesirli performans ortaya koyan Frutti Extra Bursaspor, 8-0’lık seri yakaladı ve 22’nci dakikada farkı 2’ye indirerek, skoru 43-45’e getidi. Bu serinin akabinde molaya giden Gran Canaria, Shurna ve Pustovyi ile skor üreterek 26’ncı dakikada farkı tekrar 10 sayıya çıkararak, skorı 47-57’ye taşıdı. Gran Canaria’nın tesirli oyununu engellemekte yetersiz kalan Yeşil Beyazlı grup, 3’üncü periyotu 20 sayı geride tamamladı. Son döneme 69-49 Gran Canaria’nın üstünlüğü ile gidildi.

Son dönemde taraftarın da dayanağıyla skor üreten Frutti Extra Bursaspor, 39’uncu dakikada farkı 9’a indirdi ve skoru 72-81’e getirdi. Lakin maçtaki üstünlüğünü koruyan Gran Canaria müsabakadan 85-74 galip ayrıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bursaspor, Gran Canaria’ya meskeninde mağlup için yorumda bulun

    Bursaspor, Gran Canaria’ya meskeninde mağlup için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursaspor, Gran Canaria’ya meskeninde mağlup için ilk yorumu yapabilirsin.