Bursaspor taraftarı, grup kaptanı Burak Altıparmak’a saldırdı

TFF 1’inci Lig’in 37’nci haftasında Royal Hastanesi Bandırmaspor alanında Bursaspor’u 4-2 mağlup etti. Bu sonuçla konuk Bursaspor’un ligin bitimine bir hafta kala küme düşmesi katılaştı. Maçın akabinde Bandırma 17 Eylül Stadyumu etrafında toplanan Bursaspor taraftarları, futbolculara reaksiyon gösterdi. Polis, stat etrafında geniş güvenlik tedbiri aldı. Bursasporlu futbolcular, maçın bitiminde 3.5 saat sonra grup otobüsüne bindi. Etraftaki taraftarların yansısı üzerine grup kaptanı Burak Altıparmak, otobüsten indi. Altıparmak otobüsten indiği sırada bir taraftar, deneyimli oyuncunun boğazını sıkıp, tokat attı.

BURAK ALTIPARMAK: KORKUYORUZ AĞABEY BİZ BURADA

Altıparmak, polislere, “Siz nasıl emniyet güvenliği alıyorsunuz, her yeri taşlıyorlar. Görmüyor musunuz? Bize saldırıyorlar. Korkuyoruz ağabey biz burada. Korkuyoruz anlamıyor musunuz?” dedi. Taraftarların ise futbolcuları ‘Öleceksiniz’ diye tehdit etmesi dikkat çekti. Ortaya giren polis takımları, arbedeyi yatıştırdı. Bursasporlu futbolcuları taşıyan otobüs, stattan ayrılıp, polis eşliğinde Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Oyuncuların emniyetteki bekleyişi sürüyor.

Öte yandan yaklaşık 100 kişilik taraftar kümesi da Bursa’daki Bursaspor Özlüce Tesisleri önünde beklemeye başladı. Tesis etrafında yaklaşık 500 polisle güvenlik tedbiri alınırken, taraftarın bekleyişi sürüyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bursaspor taraftarı, grup kaptanı Burak Altıparmak’a saldırdı için yorumda bulun

    Bursaspor taraftarı, grup kaptanı Burak Altıparmak’a saldırdı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursaspor taraftarı, grup kaptanı Burak Altıparmak’a saldırdı için ilk yorumu yapabilirsin.