Bursaspor’un borcu 824 milyon 653 bin TL

Bursaspor Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu’nda, 31 Aralık 2021 tarihine kadar olan borcunun 824 milyon 653 bin TL olduğu açıklandı.
Bursaspor Kulübü’nün Olağan İdari ve Mali Genel Şurası bugün gerçekleşti. Uludağ Üniversitesi Fethiye Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıda yeşil-beyazlı kulübünün 31 Aralık 2021 tarihine kadar olan borcunun 824 milyon 653 bin TL olduğu açıklandı. Bu sayı daha evvel Divan Kurulu’nda da açıklanmıştı.

4 bin 538 üyeden 113’ü katıldı
Bursaspor’un Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu’na iştirak çok az oldu. Uludağ Üniversitesi Fethiye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya 113 üye iştirak gösterdi. 4 bin 538 üyesi olan yeşil-beyazlı kulüpte bu durum tenkitle karşılandı. Yarın Tofaş Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan İnanılmaz Kongre’ye kaç üyenin katılacağı ise merak konusu haline geldi.

Ömer Furkan Banaz da katıldı
Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu’na, Bursaspor’un yarın gerçekleşecek olan Harika Genel Kurulu’nda başkanlığa adaylığı koyan tek isim olan Ömer Furkan Banaz da katıldı. Banaz, eski idare şurasını tek tek selamlarken, mevcut Lider Hayrettin Gülgüler ile de bir ortaya geldi. Kısa bir görüşmeden sonra Banaz, kendi idaresinde bulunan isimlerle toplantıyı takip etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Bursaspor’un borcu 824 milyon 653 bin TL için yorumda bulun

    Bursaspor’un borcu 824 milyon 653 bin TL için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursaspor’un borcu 824 milyon 653 bin TL için ilk yorumu yapabilirsin.