Buse İskenderoğlu: Yoga yüzünden linç yedim!

Ortalarında Buse İskenderoğlu, Elif Ece Uzun ve Wilma Elles üzere ünlü isimlerin de olduğu modeller, İzmir Fuarı’nda düzenlenen defilede podyuma çıktılar.

Defilenin akabinde basın mensuplarına açıklama yapan Buse İskenderoğlu, toplumsal medyada uğradığı haksız tenkitlerden keder yandı.

“AÇIK GİYİNİYORSUN DİYORLAR”

24 yaşındaki tescilli hoş, “Geçenlerde Sait Halim Paşa Yalısı’nda yoga aktifliğine katıldım diye linç yedim. Alt tarafı yoga. ‘Tarihi yalıda neden yoga yapıyorsun?’ dediler. Orada bir sürü aktiflik yapılıyor” halinde konuştu.

Ünlü model, “Bir de giysime kuşamıma reaksiyon gösteriyorlar. ‘Açık giyiniyorsun’ diyorlar. Benim üslubum bu, istediğim üzere giyinirim” sözlerini kullandı.

“Formunuzu nasıl koruyorsunuz?” sorusuna ise İskenderoğlu, “Spor yapıyorum, aslında beslenmeme de hiç dikkat etmiyorum. Metabolizmam hızlı” karşılığını verdi.

“ÇOK DESTEKLİYORUM”

Defilede yer alan Elif Ece Uzun, ‘evlilik ehliyeti’ konusunda açıklama yaptı. Daha evvel evlenip boşanan Uzun, “Bu olayı çok destekliyorum. Beşerler ‘Özgürlüğümüz engellenecek’ diyorlar. Bence daha da özgürleşeceğiz” açıklamasını yaptı.

GAYESİNİ AÇIKLADI

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda objektiflere takılan model, “Oyunculuk eğitimi aldım. Bu vakte kadar pek çok yerden oyunculuk teklifleri geldi fakat bana uygun görmediğim için kabul etmedim. Yeterli bir proje olursa neden olmasın” dedi.

Tescilli hoş, “Oyunculuk konusunda eksiklerimi güzelce tamamlamam lazım. İçinde sanat olan her projede olmak istiyorum. Ancak şu anda birinci evvel yurt dışında yapacağım birkaç iş var” halinde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Buse İskenderoğlu: Yoga yüzünden linç yedim! için yorumda bulun

    Buse İskenderoğlu: Yoga yüzünden linç yedim! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Buse İskenderoğlu: Yoga yüzünden linç yedim! için ilk yorumu yapabilirsin.