Buse Varol: Bir şey söylenecekse Alişan’la birlikte söyleriz

2018 yılında nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğulları Burak’ı, 2021’de de kızları Eliz’i kucaklarına alan Alişan ve Buse Varol’un, bir müddettir evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı biliniyordu.

Varol, ayrılık haberlerinin akabinde ortalarında Fatoş Kabasakal’ın da olduğu arkadaş kümesiyle dertleştikten sonra, gittikleri otelden çıkarken objektiflere takıldı.

“AYNI MESKENDE YAŞIYORUZ”

Gazetecilerle konuşan Varol, konutları ayırmadıklarını tabir ederek, “Aynı konutta yaşıyoruz. Alişan ile görüşüyoruz” dedi. Evlilik yüzüğünü çıkardığı görülen Buse Varol, bunun sorulması üzerine şöyle konuştu:

“Yüzük ya da öteki bir şey, onlar gösterge değil. Ben de hiçbir şeyin sebebini bilmiyorum. Her gün uyandığımda apayrı haberler görüyorum. Bana yazılanları toplumsal medyadan, gazetelerden okuyorum.”

Evliliklerinde sorun yaşamadıklarını tabir eden Varol, “Kriz falan nitekim yok. Birtakım şeyleri daima göz önünde yaşadık fakat bunlar çok özel hususlar olduğu için konuşmak istemiyorum. Bir gün bir şey söylemek istersek Alişan ile birlikte söyleriz” dedi.

“BİR YERE GİTTİĞİMİZ YOK”

Oyuncu, muhabirlerin “Peki sizi ne vakit birlikte göreceğiz?” sorusuna ise “Denk geliriz illa ki. Buralardayız. Bir yere gittiğimiz yok” diye cevap verdi. Varol, çıkan haberlerin bilakis mahkemeye boşanma dilekçesi vermediklerini de söyledi.

Geçtiğimiz günlerde kızına doğum günü partisi düzenleyen Buse Varol, oğlu Burak için özel bir kutlama yapmayacaklarını belirtti. Oğulları Burak’ın doğum gününde Alişan ve ailesi ile birlikte bir ortaya gelip gelmeyecekleri sorulan oyuncu, şu sözleri kullandı:

“Burak’ın sınıf arkadaşlarıyla yaptığı bir aktiflik olacak. Benim ya da onun ailesinden kimse olmayacak, okulda kutlayacak. Konutta kutlamayı konuşmadık. Burak artık üç yaşında olduğu için o da arkadaşlarıyla olmak istiyor.”

ELLERİNİ BEDENİNE DOLADI

31 yaşındaki Buse Varol, basın mensuplarının sorularını yanıtladığı sırada yüzük takmadığı için, ellerini bedenine doladı ve konuşma boyunca hiç ayırmadı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Buse Varol: Bir şey söylenecekse Alişan’la birlikte söyleriz için yorumda bulun

    Buse Varol: Bir şey söylenecekse Alişan’la birlikte söyleriz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Buse Varol: Bir şey söylenecekse Alişan’la birlikte söyleriz için ilk yorumu yapabilirsin.