Buse Varol ile Alişan’ın ortasındaki buzlar eridi!

2018 yılında nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğulları Burak’ı, 2021’de de kızları Eliz’i kucaklarına alan Alişan ve Buse Varol’un, bir müddettir evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı biliniyordu.

Ayrılık tezlerini her fırsatta yalanlayan çiftten Buse Varol, etkin olarak kullandığı toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.

“HİÇ GEREK YOKTU CANIM”

Çocuklarıyla oyuncak bir otomobile binen ve bu anlardan bir kareyi aynadan fotoğraf çekerek Instagram kıssasında yayınlayan Varol, paylaşımına “Hiç gerek yoktu canım” yazıp eşi Alişan’ı da etiketledi. Ünlü müzikçi, buna kayıtsız kalmayarak eşinin paylaşımına kendi sayfasında yer verdi.

31 yaşındaki Buse Varol’un bu paylaşımı, toplumsal medya kullanıcıları tarafından sevilen çiftin ortalarındaki buzların eridiği tarafında yorumlandı.

Öte yandan evliliğinde sıkıntı günler geçirdiği haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen Alişan, geçtiğimiz günlerde yeğenleriyle Etiler’de okul alışverişi yaparken objektiflere yansımıştı.

“YÜZÜĞÜ ORTA ARA TAKIYOR”

Öncesinde yüzüğünü çıkaran Varol’un, tekrar alyansını taktığı hatırlatılan müzikçi, “Yüzüğü orta ara takıyor zati, onunla alakalı hiçbir şey yok” açıklamasını yapmıştı.

Özel hayatıyla ilgili konuşmak istemeyen Alişan, eşinin imaj değişikliğiyle ilgili soruya ise gülümseyerek, “Alıştık artık, yapacak bir şey yok; uzun kısa yahut değişik renklere saçlarını boyatıyor. Ne diyebilirim ki?” diyerek, bulunduğu yerden uzaklaşmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Buse Varol ile Alişan’ın ortasındaki buzlar eridi! için yorumda bulun

    Buse Varol ile Alişan’ın ortasındaki buzlar eridi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Buse Varol ile Alişan’ın ortasındaki buzlar eridi! için ilk yorumu yapabilirsin.