Buse Varol imalı paylaşımını kısa müddette sildi

Bir müddettir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Alişan ve Buse Varol çiftinin boşanacakları tez edildi. Çiftin, kızlarının doğum gününü başka farklı kutlaması boşanma dedikodularını da düzgünce güçlendirmişti.

“BAŞKA HİÇBİR ŞEYE GEREKSİNİMİM YOK”
Kızları Eliz’in doğum gününü farklı kutlayan Alişan-Buse çifti, dedikodulara karşılık olarak oğulları Burak’ın partisinde memnunluk pozları verdi. Lakin Buse Varol, akşam saatlerinde içi ima dolu bir paylaşım yaptı. Buse Varol, Instagram hesabından yaptığı paylaşımına, “Benim canımın içi, hoş kalpli oğlum… Ben seninle anne oldum, seninle büyüdüm ve büyümeye de devam ediyorum. Kardeşin ve sen hayli hayatta öbür hiçbir şeye gereksinimim yok. Yeni yaşın sıhhatle gelsin bir adedim. Düzgün ki senin annenim, seni çok seviyorum” notunu düştü.

İMALI SÖZLERİ SİLDİ
Lakin kısa müddette Buse Varol, ima dolu paylaşımını düzeltti. Varol, yaptığı paylaşımında, “Benim canımın içi, hoş kalpli oğlum… Ben seninle anne oldum, seninle büyüdüm ve büyümeye de devam ediyorum. Kardeşin ve sen daima keyifli olun. Yeni yaşın sıhhatle gelsin bir adedim. Güzel ki senin annenim, seni çok seviyorum” tabirlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Buse Varol imalı paylaşımını kısa müddette sildi için yorumda bulun

    Buse Varol imalı paylaşımını kısa müddette sildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Buse Varol imalı paylaşımını kısa müddette sildi için ilk yorumu yapabilirsin.