Buse Varol: Parmaktaki yüzük gösterge değildir

Varol’un parmağında evlilik yüzüğü olmaması dikkat çekti. Oyuncu, Alişan ile evlerini ayırmadıklarını ifade etti: “Aynı evde yaşıyoruz. Alişan ile görüşüyoruz. Yüzük ya da başka bir şey gösterge değildir. Evliliğimizde kriz yok. Bir şey söylemek istersem Alişan’la söylerim.”

Gözden Kaçmasın

Ünlüler dünyasında yaşanan ayrılıklar gündemde!

#PINAR DENİZ#YİĞİT KİRAZCI

Aylin Coşkun’un gözyaşları…

#AYLİN COŞKUN#HAZAL KAYA

BOŞANMIYORUZ!

4 yıllık evliliklerini bitirme noktasına geldikleri konuşulan Alişan ve Buse Varol, gündemden düşmüyor. Evlerini ayırdıkları iddia edilen çift, konuyla ilgili konuştu. Sosyal medyadan açıklama yapan Alişan, şöyle dedi:

“Dilekçeler verilmiş. Kararlar alınmış. Kardeş kaybetmenin acısını yaşarken, daha yeni yeni toparlanmaya çalışırken, her gün gözyaşı döken annemi, eşimi, rahmetli kardeşimin eşini, çocuklarımı, yeğenlerimi rahat bırakın. Her ailede yaşanabilecek şeyler bunlar. Biz bir karar verirsek açıklarız. Ama bizim adımıza karar vermeyin lütfen. Ne olur artık senaryolar üretmeyin, yorum yapmayın. Bizi bize bırakın. Kararı biz verelim.”

 

 

ÖYLE BİR ŞEY YOK

Buse Varol önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Muhabirlerin “Boşanma haberleri doğru mu? Evleri ayırdınız mı?” soruları karşısında Varol, “Bu haberlerden sıkıldım. Konuşmak istemiyorum. Öyle bir şey olur mu? Hiç de öyle bir şey yok” yanıtını verdi.

 

 

İKİ FARKLI BUSE

Geçtiğimiz pazartesi günü bir AVM’de görüntülenen Buse Varol’un parmağındaki alyansının önceki gün yaptığı AVM turunda olmaması dikkat çekti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Buse Varol: Parmaktaki yüzük gösterge değildir için yorumda bulun

    Buse Varol: Parmaktaki yüzük gösterge değildir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Buse Varol: Parmaktaki yüzük gösterge değildir için ilk yorumu yapabilirsin.