Çağatay Ulusoy Söğüt’te 12 milyon TL’ye arsa satın aldı!

Çağatay Ulusoy ve eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın geçtiğimiz yıl oyuncu Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’nun düğün merasiminde görüntülenmelerinin akabinde magazin kulislerinde ikilinin yine barıştığı öne sürülmüştü.

DÜĞÜNDE KARŞILAŞTILAR

Düğün merasiminde birebir ortamda bulunan Çağatay Ulusoy ve hoş oyuncunun tekrar beraberlik yaşadığının konuşulması sonrası iki taraf sessizliğini korumuştu. Çağatay Ulusoy’un Serenay Sarıkaya ile birlikte tatile çıkacağı bile öne sürülürken Ulusoy Instagram hesabından sert açıklamalarda bulundu.

“SALIN BİZİ BE KARDEŞİM”

Savlara kayıtsız kalmayan Ulusoy, “Neredeyse 5 yıldır çok hoş giden bir ilgim varken, her sene bugünkü üzere yapılan palavra haberleri ısıtıp ısıtıp veriyorsunuz, bir de kendinizden eminmiş üzere bir biçim sergileyip algı idaresi uğraşınız yok mu?… Çok üzücü…Gayeniz nedir? Anlamıyorum, bir salın bizi be kardeşim…” sözlerini kullandı.

“KALPLERİMİZ NASIRLAŞTI”

Uzun müddettir birliktelik yaşayan Çağatay Ulusoy (30) ile His Sarışın’ın (33) geçtiğimiz aylarda ayrıldıkları konuşulmuştu. Ulusoy, bu argümanları yalanlayarak; “Bizim alışılmış kalplerimiz nasırlaştı, gülüp geçiyoruz ancak ailelerimiz üzülüyor” demişti.

Geçtiğimiz yıllarda yakın dostları Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Marmaris Bozburun’da denize sıfır arazi satın alan Çağatay Ulusoy, artık de rotasını civardaki Söğüt Köyü’ne çevirdi.

12 MİLYON TL’LİK ARAZİ

Burada hem tatil yapıp hem de arsa bakan oyuncu, 7 bin 750 metrekare büyüklüğündeki, deniz görünümlü araziyi 12 milyon TL’ye satın aldı. Posta’dan Kamil Süper’in haberine nazaran; ünlü oyuncu artık de bitişiğindeki yerle ilgileniyor.

ULUSOY’UN PROJESİNDE İKİ KIYMETLİ DEĞİŞİKLİK

Öte yandan Çağatay Ulusoy’u dizi setlerine geri döndüren Süslü Korkuluk için argümanlar bitmek bilmiyor.TV8’de başlaması beklenen projenin daha sonra Netflix’e satıldığı duyurulmuştu. Takımında Salih Bademci’nin de yer aldığı belirtilen proje için iki değerli değişiklik gerçekleşti.

Ünlü oyuncunun partnerinin birinci olarak Alina Boz olduğu açıklanmış, Boz’un projeden ayrıldığı tez edilmişti. Daha sonra Esra Bilgiç ismi geçmiş ve onun için de, Bilgiç’in koşullarda anlaşamadığı için projeden ayrıldığı belirtilmişti. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; projenin ismi Terzi olarak değiştirildi. Çağatay Ulusoy’a partner olarak da Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro mezunu Şifanur Gül isimli genç oyuncu getirildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Çağatay Ulusoy Söğüt’te 12 milyon TL’ye arsa satın aldı! için yorumda bulun

    Çağatay Ulusoy Söğüt’te 12 milyon TL’ye arsa satın aldı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çağatay Ulusoy Söğüt’te 12 milyon TL’ye arsa satın aldı! için ilk yorumu yapabilirsin.