Camdaki Kız 32. son kısım FULL İZLE tek kesim: Camdaki Kız 33. yeni kısım fragmanı yayımlandı mı?

Camdaki Kız yeni kısım fragmanı yayımlandı mı? Kanal D ekranlarında yayımlanan ve perşembe akşamları yeni kısımları ile seyirci ile buluşan Camdaki Kız’a Hayri ve Nalan’ın Cana yüzleşmesi damga vurdu. Sedat ise yaşananların akabinde Nalan’ı kaybetmek istemez fakat duyacakları pek güzeline gitmez. Öte yandan sevilen dizinin 33. yeni kısım fragmanı da ekrana gelmedi.

Tüm cüretiyle Cana’nın karşısına çıkan Nalan, Sedat’la Cana ortasında geçenleri öğrenmeye ve ortalarında ne varsa sonlandırmaya kararlıdır. Sedat, gerçeklerin ortaya çıkmaması ve Nalan’ı kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır, Alp’in anlatacakları tüm planlarını bozar.

Billur ile yediği bir akşam yemeğine Hayri’yi de davet eden Nalan, kendisini onunla içten bir halde dertleşirken bulur ve bu paylaşımın tesirini üstünden atamaz. Hayri ise bu yemeğin memnunluğunu ve hüznünü tıpkı anda yaşar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Camdaki Kız 32. son kısım FULL İZLE tek kesim: Camdaki Kız 33. yeni kısım fragmanı yayımlandı mı? için yorumda bulun

    Camdaki Kız 32. son kısım FULL İZLE tek kesim: Camdaki Kız 33. yeni kısım fragmanı yayımlandı mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Camdaki Kız 32. son kısım FULL İZLE tek kesim: Camdaki Kız 33. yeni kısım fragmanı yayımlandı mı? için ilk yorumu yapabilirsin.