Camdaki Kız bu hafta neden yok? Camdaki Kız 27. yeni kısım ne vakit ekrana gelecek? Kanal D 6 Ocak yayın akışı…

Kanal D ekranında yayımlanan reyting rekortmeni dizi Camdaki Kız Perşembe akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Sevilen dizinin ekrana gelen son kısmında Nalan, Sedat’ın Melisa ile olan imajlarını izlemiş ve büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı. Yeni kısımda neler yaşanacağı merak edilirlen Camdaki Kız dizisinin yeni kısmının Perşembe akşamı ekrana gelmeyeceği öğrenildi. Pekala Camdaki Kız yeni kısım bu hafta yok mu neden yok?

CAMDAKİ KIZ YENİ KISIM BU HAFTA YOK MU NEDEN YOK?

Camdaki Kız dizisi bu hafta yeni kısım ekrana gelmeyecek. Yeni yıla girilmesi ile birlikte birçok dizinin yeni kısımlarını yayımlaması nedeniyle bu hafta Camdaki Kız dizisi 27. yeni kısım ekrana gelmeyecek. Dizinin yeni kısmının 13 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelmesi bekleniyor.

KANAL D 6 OCAK YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Asi

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Art Sokaklar

18:45 Kanal D Ana Haber

20:00 Tabip Strange

22:15 Pasifik Savaşı: İsyan

00:30 Hekim Strange

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Camdaki Kız bu hafta neden yok? Camdaki Kız 27. yeni kısım ne vakit ekrana gelecek? Kanal D 6 Ocak yayın akışı… için yorumda bulun

    Camdaki Kız bu hafta neden yok? Camdaki Kız 27. yeni kısım ne vakit ekrana gelecek? Kanal D 6 Ocak yayın akışı… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Camdaki Kız bu hafta neden yok? Camdaki Kız 27. yeni kısım ne vakit ekrana gelecek? Kanal D 6 Ocak yayın akışı… için ilk yorumu yapabilirsin.