‘Camdaki Kız’da Nalan bebeğini kaybedecek mi?

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı ‘Camdaki Kız’ dizisi 33’üncü kısmıyla, 3 Mart akşamı izleyici karşısına çıktı. Yeni kısımda, Nalan, Cana ile Sedat’ın bağını öğrendikten sonra ıstırabının bebeğine yansımasından korkmaya başladı. 

NALAN’DAN SEDAT’A TOKAT
Bunun üzerine Nalan ve bebek için endişelenen Feride, Alp’e gözdağı vermek için harekete geçerken, ihanet şoku ile sarsılan Nalan’ın Sedat’a hesap sormak için soluğu otelde alması dikkat çekti. Suratını alamayan Nalan’ın Sedat’a tokatlı bir reaksiyon göstermesi tansiyonu uygunca artırdı.

Nalan’ı ikna etmeye çalışan Sedat köşeye sıkışan Sedat, soluğu eniştesi Levent’le birlikte Alp’in meskeninde aldı. Alp, Nalan’a anlattıkları için ikisinden dayak yedi.

KÖTÜLEŞEREK HASTANEYE KALDIRILDI
Sedat ve Levent’in Alp’e saldırısının akabinde Alp, bunun altında kalmayarak intikam almak için büyük bir planın peşinde düştü. Sedat, Nalan ve Hayri, ormanda yaptıkları yürüyüşte Alp’in adamları tarafından saldıra uğradı. Nalan, ormanda uğradıkları atak sonrası kötüleşerek hastaneye kaldırıldı.

“ANNEM ÇOK KIZACAK”
Ağrıları şiddetlenen zavallı Nalan, bebeğini düşürmesinden korkarken, Hayri’nin takviyesiyle yaşadığı acı izleyenleri tansiyona sürükledi. Hayri’nin elini sıkı sıkıya tutan Nalan, kanaması olduğunu fark edince şoke oldu ve düşük tehlikesi geçirirken bile “Annem çok kızacak” demesi dikkat çekti.?

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI
Başrolünde Burcu Biricik’in yer aldığı dizide, Selma Ergeç, Hande Ataizi, İhtilal Yakut ve Tuğrul Tülek üzere oyuncular yer alıyor.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Camdaki Kız’da Nalan bebeğini kaybedecek mi? için yorumda bulun

    ‘Camdaki Kız’da Nalan bebeğini kaybedecek mi? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Camdaki Kız’da Nalan bebeğini kaybedecek mi? için ilk yorumu yapabilirsin.