‘Camdaki Kız’da Nalan, Sedat’ı yakaladı! ‘Beni Cana’yla yalnız bırak’

Kanal D ekranlarının çok sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’, bu hafta 31’inci kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Gülseren Budaycıoğlu’nun birebir isimli romanından ekranlara uyarlanan üretimde; Cavit’in Gülcihan’a aşkını itiraf etmesi dikkat çekti. Cana’nın Sedat’a attığı bildirisi gören Nalan’ın, ikisini restoranda baş başa yakalaması ekranlara damga vururken, Nalan’ın Cana ile ne konuşacağı merak uyandırdı.

Rafet’in tasarruf buyrukları konakta fırtına estirmeye devam ederken, Gülcihan’ın alışveriş krizi tutunca olanlar oldu. Gülcihan, ne yapıp ederek elindeki torbalarla kapalı kıyafet odasına ulaşmayı başardı.

31’İNCİ KISIMDA NELER OLDU?

Cana’nın Sedat’la olan münasebetinin devam ettiğini öğrenen Feride, daha tehlikeli bir planla Cana’nın karşısına geçti. Feride, Cana’ya dersini vermek için onu bodrum katına kapattı ve diş fırçasıyla duvarları temizletti.

Adil ise kızının evliliğindeki o büyük sırrı taşıyamaz hale geldi. Nalan’a ihanete uğradığını anlatmak isteyen Adil, her fırsatta Feride’nin pürüzüne takıldı.

Nalan, hamileliğinin tadını çıkaramadan Sedat’la ortasında oluşan uçurumu fark etmeye başladı. Sedat’ın telefonuna Cana’dan gelen iletisi gören Nalan, kuşkularının peşini takip etmeye kara verdi.

“CANA’YLA BENİ YALNIZ BIRAK”

Sedat’ın ısrarla Cana’yla görüşmeleri devam edince Nalan, Sedat’ın peşine düştü. Cana ve Sedat’ı otelde sohbet ederken başbaşa yakalayan Nalan’ın “Sen meskene git, Cana’yla beni yalnız bırak” kelamları dikkat çekti.

‘Camdaki Kız’ toplumsal medyada TT oldu! İşte tweetler…

“Tüm Camdaki Kız izleyicilerinin bekledikleri sahne, sonunda.”

“Aşk-ı Memnu’daki Adnan’la Camdaki Kız Nalan vefatına kapışır.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Camdaki Kız’da Nalan, Sedat’ı yakaladı! ‘Beni Cana’yla yalnız bırak’ için yorumda bulun

    ‘Camdaki Kız’da Nalan, Sedat’ı yakaladı! ‘Beni Cana’yla yalnız bırak’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Camdaki Kız’da Nalan, Sedat’ı yakaladı! ‘Beni Cana’yla yalnız bırak’ için ilk yorumu yapabilirsin.