Camdaki Kız’da Sedat ile Cana’nın peşine düşen Nalan’a büyük şok!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun birebir isimli romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat öyküsünün anlatıldığı Camdaki Kız, 18 Kasım Perşembe akşamı yirminci kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Dizide; Cana ve Sedat’ın buluşmasını bekleyen Nalan’ın gördüğü görüntü karşısında yaşadığı büyük şok çok konuşuldu.

KOROĞLU AİLESİ YİNE BİR ORTADA

Camdaki Kız son kısımda; Sedat’ı konağa geri döndürmeyi başaran Nalan, eşini affetmesi için Rafet Bey’le konuştu. Onun da hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini söyleyerek kayınpederini yumuşattı.

Gelininin kelamlarıyla babalık konusundaki yanılgılarını fark eden Rafet Koroğlu, hem oğlu hem de kızı Selen’i affettiğini söyledi ve artık değişeceğini ailesine müjdeledi.

FERİDE’DEN KIZINA TAVSİYE

Annesinin yanına giden Nalan, olan biteni Feride Hanım’a rapor etti. Sedat’ın Nalan için geri dönmediğini düşündüğünü söyleyen Feride, kızını gözünü açması konusunda uyardı. Nalan’a daha dikkat alımlı olması ve kocasının onu kaybetmekten korkmasını sağlaması konusunda tavsiye verdi.

SEDAT’TAN AYRILIK ATAĞI

Sedat’ın gidişiyle ne yapacağını bilemeyen Cana, Alp’e yazdığı mektup ortaya çıkmadan meskene döndü ve hastaneye gittikleri palavrasını uydurdu. Lakin Alp’i ikna inandıramayan Cana, Sedat’a korkaklığı konusunda ağzına geleni söyledi. Babası ve Nalan’ı artık üzmek istemeyen Sedat ise Nalan’ın tek talihi olduğunu ve bu bağa artık devam edemeyeceklerini söz etti.

ADİL VE CANA ORTASINDA TEHLİKELİ YAKINLAŞMA

Otelden ağlayarak çıkan Cana, o sırada Nalan’ın babası Adil Bey’le karşılaştı. Onun omzunda ağlayan Cana, vali beyin telefon numarasını da aldı. Bunun akabinde Adil, ‘artık kaygı ortağı’ olduk dediği Cana’yı merak ederek ona ileti attı.

HOŞLUĞUYLA BÜYÜLEDİ

Bu sırada annesinin de tavsiyesi üzerine kendisiyle röportaj yapmak isteyen mecmuanın teklifini kabul eden Nalan, kapak çekimine katıldı. İstediği elbiseyi giyen Nalan, hoşluğu ile başta kocası olmak üzere herkesi büyüledi.

Billur’u Muzo ile birlikte yemeğe gelmesi konusunda ikna etmeye çalışan Nalan’ı duyan Muzaffer ise büyük bir oyun oynamaya karar verdi. Nalan’a bir flörtü olduğunu söyleyen Muzo, akşam yemeği teklifini kabul etti.

MUZO’NUN GİZEMLİ SEVGİLİSİYLE İLGİLİ GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Kendine adeta yeni bir Nalan yaratan Muzo, Melisa’yı kardeşi ve Nalan’la tanıştırdı. Lakin Melisa’yı bir yerden tanıdığını söyleyen Sedat’ın, onunla bir gece geçirdiği ortaya çıktı. Gerçek ismi Meliha olan Melisa tıpkı vakitte Hayri’nin mahalleden tanıdığı biriydi.

NALAN, SEDAT VE CANA’DAN ŞÜPHELENDİ

Öte yandan Cana ve çocukların İngiltere’ye gideceğini öğrenen Alp, onun pasaportunu alıp, kartlarını iptal etti. Bu atılımla çılgına dönen Cana, bütün gece aradığı Sedat’ı buluşmaya çağırdı. Muzo’nun sevgilisiyle tanıştıkları yemekte bu bildirisi gören Nalan’ın tadı kaçtı.

Cana’dan kurtulmaya çalışan Sedat ise onun aramasına yanıt verirken Kaan’la konuşuyormuş üzere yapınca Nalan’a yakalandı. Gece sonunda kocasının, arkadaşlarıyla oyun oynayacağına inanmayan Nalan, onun peşine düştü.

KOCASINI BEKLEYEN NALAN’A BÜYÜK SÜRPRİZ

Cana’nın oturduğu restoran giden ve onun masasını gören bir yere oturan Nalan, Sedat’ın oraya gelmesini beklerken babasının gelmesiyle büyük bir şok yaşadı. Nalan’ın başına gelen bu şanssız duruma toplumsal medyadan yorum yağdı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Camdaki Kız’da Sedat ile Cana’nın peşine düşen Nalan’a büyük şok! için yorumda bulun

    Camdaki Kız’da Sedat ile Cana’nın peşine düşen Nalan’a büyük şok! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Camdaki Kız’da Sedat ile Cana’nın peşine düşen Nalan’a büyük şok! için ilk yorumu yapabilirsin.