CANLI | Galatasaray Başkanı Burak Elmas taraftarların karşısında! Görevdeki ilk ayını değerlendiriyor…

İşte Burak Elmas’ın açıklamaları;

Bizden beklentilerin ne kadar yüksek olduğunun farkındayız. 100 gün maksadımız doğrultusunda önemli biçimde çalışmaya başladık ve tespitler yaptık. Bildiğimiz bilgiler dışında, bilmediğimiz datalar de vardı. Bu üzere ayrıntıları çok kısa müddette öğrendik.

Tenkit edildiğimiz iki bahis var; 10 gün içerisinde hocamızın istediği transferleri bitirebileceğimiz istikamette bir kelam vermiştim. Bu tenkitleri hakikat buluyorum. Misyona geldiğimiz gün, UEFA’dan borçsuzluk kağıdı almamız gerekiyordu ve 75 milyon TL de ödeme yaptık. Mevcut davaların da sonuçlanmamış dava statüsüne girmesi gerekiyordu… Arkadaşlarımın ağır uğraşları ile birinci haftada bu süreci geçmeyi başardık. Geldiğimizde muahedeleri incelediğimizde bugün TFF’nin Galatasaray’a vermiş olduğu %25 harcama limiti 547 milyon TL, Bankalar Birliği’ne verilen kelam de geçmiş periyoda nazaran harcamaların %20 küçültülmesi gerekiyordu. İkinci sorun ise, futbol ailemizin sarfiyatı 560 milyon TL. Bunun muhakkak bir kısmını 4 futbolcumuza ödüyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. CANLI | Galatasaray Başkanı Burak Elmas taraftarların karşısında! Görevdeki ilk ayını değerlendiriyor… için yorumda bulun

    CANLI | Galatasaray Başkanı Burak Elmas taraftarların karşısında! Görevdeki ilk ayını değerlendiriyor… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CANLI | Galatasaray Başkanı Burak Elmas taraftarların karşısında! Görevdeki ilk ayını değerlendiriyor… için ilk yorumu yapabilirsin.