Canlı yayında transferi duyurdu! Fenerbahçe, Harika Lig yıldızı ile görüştü

Muhteşem Lig’de Fenerbahçe deplasmanda Beşiktaş ile 1-1 berabere kaldı. Gayret sonrası Milliyet Fenerbahçe muhabiri Senad Ok canlı yayında müsabakayı Skorer’den Nergis Aşkın’a kıymetlendirdi. Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un Jorge Jesus ile yapacağı görüşme hakkında bilgiler verilirken Senad Ok, sarı-lacivertli kulübün görüşme yaptığı Muhteşem Lig yıldızını açıkladı. İşte canlı yayında öne çıkan hususlar…

“FENERBAHÇE’YE YAPILAN BASKI SONUÇ VERDİ”
“Valerian Ismael, Fenerbahçe’yi muhakkak noktalarda durdurdu. Fenerbahçe’ye yapılan baskı, ani sıkıştırmalar sonuç verdi. Tabi Serdar topu İrfan’a çıkarsa diğer şeyler de konuşabilirdik. İki kadronun da eksiği var. Vida, Rosier, Kim Min Jae, Arda Güler üzere. İsmail Kartal maçta tahlili biraz geç buldu. Crespo-Zajc ahenginin ne kadar kıymetli olduğunu gördük.”

“ŞAMPİYONLUK TEZİ OLSAYDI FARKLI OLURDU”
“Arda Kardeşler şahane bir maç yönetmese de çok önüne geçmedi karşılaşmanın. Tabi maçın tezi yoktu şayet bir şampiyonluk argümanı olsaydı daha farklı olurdu. Kenan’a penaltı yapılıyor mesela onu görmen gerekiyordu. VAR çağırmadan süzmen lazımdı.”

“İsmail Kartal’ın kanısını yanlışsız bulsam da ben olsam İrfan Can yerine Diego Rossi’yi çıkarırdım.”

“Fenerbahçe’nin en yeterlisi Ferdi, Beşiktaş’ın en yeterlisi de Emirhan’dı. Serdar Saatçı’yı da beğendim, öz inancı çok yüksek. Lakin topla biraz fazla haşır neşir.”

“BEŞİKTAŞ’IN GEDSON’U ELİNDEN KAÇIRACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM”
“Gedson ile ilgili haberler çıktı. Ben zannetmiyorum Beşiktaş’ın Gedson’u elden kaçırabileceğini”

“Beşiktaş’ın baskısı Fenerbahçe’ye panik yaptırdı. İsmail Kartal oyunculara ‘Sakin olun sakin olun biz kendi oyunumuzu oynayalım” dedi”

“ISMAEL HOCA GOL SEVİNCİNDE YARDIMCISINI PERİŞAN ETTİ (GÜLEREK)”
Nergis Aşkın’ın “Valerien Ismael’in gol sevinçlerinden sonra yardımcısına üzüldüm. Perişan etti adamı.” kelamlarına Senad Ok, “Ismael hoca da vurdu mu indirir yani. Ben aslında futbolda bu türlü hocaları seviyorum hem doğal hem de işin rengi bu.” dedi.

“FENERBAHÇE, HALİL AKBUNAR İLE GÖRÜŞÜYOR”
“Halil Akbunar’ın gelecek sene Fenerbahçe forması giyme ihtimali çok yüksek. Bir görüşme var.”

“EREN ELMALI’DA BONSERVİS EZASI VAR”
“Eren Elmalı ile alakalı bir bonservis meşakkati var. 4-5 civarı bir sayı isteniyor. Fenerbahçe’nin kimleri tutacağı değerli. Kim Min Jae’yi nasıl tutacaksın mesela? Parayı verdin mi alabiliyorsun 20 milyon euro olarak.”

“KİM MİN JAE’İN AYRILMA İHTİMALİ YÜZDE 51”
“Kim Min-jae kadroda kalırsa, Fenerbahçe’nin en büyük transferi o olur. Bilhassa İngiltere’den çıkış unsurunu ödemeye niyetli kadrolar var. Ayrılma ihtimalini %51 olarak görüyorum. Yapılan muahede gereği Kim Min-jae’nin bonservis fiyatının tamamı Fenerbahçe’nin kasasına girmeyecek diye biliyorum. Bir kısmı menajerine ya da eski kulübüne ödenecek biçiminde bir bilgim var.”

“ALİ KOÇ JORGE JESUS İLE GÖRÜŞMEK İÇİN PORTEKİZ’E GİDİYOR”
“Başkan Ali Koç uçağı şu anda gidiyor. Portekiz’e Jorge Jesus ile görüşmek için. Yanında yönetici Selahattin Baki de var.”

“KARTAL MANTIKLI LAKİN JESUS RAHAT ETTİRECEK SEÇENEK”
“Başkan kendi açısından mantıklı bakıyor. Kartal ile başladım makûs geçti tribünler reaksiyon gösterecek. Jesus’un maliyeti yüksek ancak daha rahat ettirecek. Bence mantıklı karar İsmail Kartal. Fiyatı, tazminatı çok çok mantıklı. Niçin mantıklı? Oyuncularla ortası yeterli, taraftarla bağlantısı var, Muhteşem Lig’i biliyor. Lakin Ali Koç’u rahat ettirecek olan seçenek Jorge Jesus. Lider der ki ‘gittim ben marka hocayı aldım’ yaslanır ardına kahvesine yudumlar. Başarısızlık Jesus’a müellif. İşin para boyutu risk olabilir. Güç karar.”

“İsmail Kartal’a seninle dönem sonuna kadar olacağız dendi en başta. Bu kadarını İsmail hoca da kendisinden beklemiyordu. Her maç Kadıköy dolu. İdmana 15 bin kişi geldi. Biraz oyun oynasın yalnızca.”

“JESUS DEDİĞİM DEDİK Mİ?”
“Fatih Terim’i herkes çok sert zanneder ancak babacan tutumları vardır, futbolcular arbede etti tereyağından kıl çeker üzere çözdü işi. Jesus da dediğim dedik mi? Şayet bu türlü bir profil çizmezse en değerli aday şampiyonluk yolunda. “

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Canlı yayında transferi duyurdu! Fenerbahçe, Harika Lig yıldızı ile görüştü için yorumda bulun

    Canlı yayında transferi duyurdu! Fenerbahçe, Harika Lig yıldızı ile görüştü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Canlı yayında transferi duyurdu! Fenerbahçe, Harika Lig yıldızı ile görüştü için ilk yorumu yapabilirsin.