CANLI | Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi! Eşleşmeler aşikâr oluyor

Son 16 çeşidi maçlarının tamamlanmasının akabinde Ziraat Türkiye Kupası’nda çeyrek final ve yarı finale eşleşmeleri muhakkak oluyor.  Gaziantep FK, Fatih Karagümrük, Kayserispor, Sivasspor, Antalyaspor, Trabzonspor , Alanyaspor ve Beşiktaş ismini çeyrek finale yazdıran gruplar oldu. 

Kura çekimi saat 14:30’da başladı.

SERİ BAŞI OLAN VE OLMAYAN KADROLAR

Beşiktaş, Trabzonspor, Sivasspor, Alanyaspor seri başı olan gruplar olurken Fatih Karagümrük, Gaziantep FK, Antalyaspor, Kayserispor seri başı olmayan ekipler olarak kuraya girecek.

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL MAÇLARI NE VAKİT?

Çeyrek final karşılaşmaları 1, 2 ve 3 Mart’ta, Yarı Final 1. maçları 19, 20 yahut 21 Nisan, Yarı Final 2. maçları ise 10, 11 yahut 12 Mayıs tarihlerinde oynanacak. Ziraat Türkiye Kupası’nda dönem başında yapılan düzenleme gereği, çift maç metoduna nazaran oynanacak Yarı Final karşılaşmalarında deplasman golü kuralı uygulanmayacak.

 

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. CANLI | Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi! Eşleşmeler aşikâr oluyor için yorumda bulun

    CANLI | Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi! Eşleşmeler aşikâr oluyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak CANLI | Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi! Eşleşmeler aşikâr oluyor için ilk yorumu yapabilirsin.