Cansu Özbay ve Melis Gürkaynak’tan Fenerbahçe galibiyeti yorumu

Cansu Özbay, ne diyeceğini bilmediğini söyleyerek, ”Çünkü bugün inanılmaz bir maçtı. Hala inanamıyorum nasıl kazandığımıza. 2-0 gerideydik, 3’üncü sette 19-16 gerideydik ancak ondan sonra bir anda her şey değişti ve hakikaten VakıfBank olarak oynamaya başladık. Tüm grup arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Hepimiz inanılmaz bir maç çıkardık. Ayrıyeten Tuğba’yı ekstra tebrik etmek istiyorum. Oyuna girdiği andan itibaren kusursuz bir performans sergiledi” dedi.

MELİS GÜRKAYNAK: KENDİ SALONUMUZDA ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ

VakıfBank’ın kadro kaptanı Melis Gürkaynak ise bu türlü maçları çok güzel oynayabildiklerini kaydederek, “Bu da bizim gücümüz diye düşünüyorum. Birinci kez kendi alanımızda şampiyon olma ihtimalimiz var. O yüzden elimizden geleni yapıp son maçta, kendi salonumuzda şampiyon olmak istiyoruz. İnanılmaz bir uğraş vardı. O yüzden tüm ekip arkadaşlarımla, teknik takımla, kulüple gurur duyuyorum” tabirlerini kullandı.

“TUĞBA, TÜRK VOLEYBOLU İÇİN ÇOK DEĞERLİ BİR YETENEK”

Sergilediği performansla galibiyette hisse sahibi olan Tuğba Şenoğlu’nun performansına değinen Gürkaynak, “Tuğba zati çok kıymetli bir yetenek Türk voleybolu için. Ona da Giovanni misyon verdi ve o da elinden gelenin en güzelini yaptı, yanılgısız oynadı diyebilirim. Onun da çok büyük bir katkısı vardı bugünkü maçta, bu zaferde. O yüzden Tuğba’yı tebrik ediyorum” diyerek kelamlarını noktaladı.

Real Madrid: Destansı bir çabayla finale!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Cansu Özbay ve Melis Gürkaynak’tan Fenerbahçe galibiyeti yorumu için yorumda bulun

    Cansu Özbay ve Melis Gürkaynak’tan Fenerbahçe galibiyeti yorumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cansu Özbay ve Melis Gürkaynak’tan Fenerbahçe galibiyeti yorumu için ilk yorumu yapabilirsin.