Cem Belevi’den İrem Derici açıklaması

Ünlü isimler, ‘Zamanın En İyileri’ ödül merasimi gecesinde bir ortaya geldi. Conrad Otel’de düzenlenen görkemli gecede Zen’n Medya Group ve Şah Medya bu yılki teması ‘Çocuk İstismarına Hayır’ ve ‘Çocuklar Gülsün’ olarak belirlendi.

BELEVİ ÖDÜL ALDI

Sunuculuğunu Demet Şener ve Suat Sandalcı’nın yaptığı geceye; Gülben Ergen, Murat Kurşun, Cem Belevi, Kerem Alışık, Beğenilen Türker, Cihan Şimşek, Lerzan Memnun, Enbe Orkestrası, Oya Başar üzere ünlü isimler katıldı. Merasimde çok sayıda isim mükafata layık görüldü.

DERİCİ HAKKINDA KONUŞTU

Geceye katılan Cem Belevi, merasim öncesi gazetecilerini sorularını yanıtladı. İrem Derici ile barışan ünlü müzikçi, bu mevzu hakkındaki soruları cevapladı.

Ayrılığın 96 gün olduğu ve bunun için Derici’ye, 96 gül gönderdiği istikametindeki haberlere müzikçi, “Evet, bu türlü bir olayı yalanlamıyorum, barışmış olabiliriz. İrem dünya tatlısı birisi. En hoş gülleri hak ediyor bu işler kısmet barışmış olabiliriz” diye konuştu.

“GÜLŞEN’İ BAYILA BAYILA İZLİYORUM”

Belevi, kendisi üzere müzikçi Gülşen’in sahne sahne gösterisi kıyafeti için ise “Biz müzik yapıyoruz sahne gösterileri oluyor anlamsız tenkitler oluyor beğenmiyorsa izlemesin kardeşim ben bayıla bayıla izliyorum” sözlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen İrem Derici, yaz aylarında meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açtığı argüman edilmişti. Mevzuyla alakalı bir açıklama yapmayan ikili, birkaç ay sonra ilgisini noktalama kararı almıştı. İkili birbirlerini toplumsal medya hesaplarından silmişti.

Bu yaşananların akabinde ‘İbo Show Yılbaşı Özel’e konuk olan İrem Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Müzikçi, “3-4 ay evvel çok üzücü aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar” tabirlerini kullanmıştı.

Cem Belevi de İrem Derici’nin “aldatılma” açıklaması üzerine; “Özel hayatım ile ilgili pek konuşmayı sevmiyorum. İrem, çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına bırakıyorum ben bunu. Ben işimle, gücümle aslında ilgileniyorum. Bu türlü şeyleri konuşmayı sevmiyorum” biçiminde konuşmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Cem Belevi’den İrem Derici açıklaması için yorumda bulun

    Cem Belevi’den İrem Derici açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cem Belevi’den İrem Derici açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.