‘Ciciş kardeşler’den Esra Ersoy tutuklandı!

DAMLA GÜLER / Milliyet.com.tr
Esra Ersoy hakkında 13 yaşındaki çocuğa karşı cinsel istismar kabahatini işlediği gerekçesiyle Muğla Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açılmıştı. Yapılan yargılama sonrası Esra Ersoy, ‘çocuğun cinsel istismarı’ ve ‘konut dokunulmazlığını ihlal’ kabahatlerinden 10 yıl 1 ay mahpus cezasına çarptırılmıştı. Mahkeme, kararla birlikte Ersoy hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı da çıkarmıştı.

İstanbul’da ikamet eden Esra Ersoy’un yargılama boyunca birebir belge kapsamında imza isimli denetimi bulunuyordu. Evvelki gün imza atmak için karakola giden Ersoy hakkındaki yakalama kararı sisteme fikir polisler tarafından gözaltına alındı.

Karakoldaki süreçlerinin akabinde bugün Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edilen Ersoy, SEGBİS sistemi ile Muğla Ağır Ceza Mahkemesi’ne bağlandı.

‘Evlilik vaadi ile kandırdı’Esra Ersoy’dan ‘cinsel taciz’ soruşturmasına karşı ‘iftira’dan kabahat duyurusu!Haberi Görüntüle

“KARDEŞİMİN HATASIZ OLDUĞUNU BİLİYORUM”
Mahkemenin tutuklama kararını yüzüne okumasının akabinde tutuklanan Esra Ersoy, Bakırköy Bayan Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Esra Ersoy’u adliyede yalnız bırakmayan Ceyda Ersoy, kardeşine takviye için geldiğini belirterek, “Benim olayla bir ilgim yok. Yanında olmak için geldim. Kardeşimin hatasız olduğunu biliyorum” dedi.

“İFTİRAYA UĞRADIM”
Geceyi nezarette geçiren Esra Ersoy, emniyetteki süreçlerinin tamamlanmasının akabinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayına sevk edildi. Ersoy, bu sırada ağlayarak, “İftiraya uğradım, ben bu türlü bir şey yapmadık ki pişman olayım” açıklamasını yaptı.

“13 YAŞINDA ÜZERE DURMUYORDU”
Esra Ersoy, geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabından yayınladığı paylaşımda, “Bunu siz de biliyorsunuzdur ki peşimde dolu erkek varken 13 yaşında çocuğu ne yapayım ben Allah aşkına! Ayrıyeten 13 yaşındaymış üzere de durmuyordu, iri yarı, uzunluğu benden uzundu falan” tabirlerini kullanmıştı.

Sevgililerinden ikramEsra-Ceyda Ersoy’un pırlantaları olay olduHaberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Ciciş kardeşler’den Esra Ersoy tutuklandı! için yorumda bulun

    ‘Ciciş kardeşler’den Esra Ersoy tutuklandı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Ciciş kardeşler’den Esra Ersoy tutuklandı! için ilk yorumu yapabilirsin.