Cihat Arslan açıkladı! ‘Devre ortasında kapı, pencere kırmak zorunda kaldık’

Müsabakayla ilgili konuşan Cihat Arslan “Pozisyonların hiçbirini izleyemedim. Kendi gözlemlerimle söylüyorum, kırmızı kart bize çok ağır geldi. Ne yaptığını bilen, organize bir kadroya karşı oynarken, bir kişi eksik kalmak canımızı yaktı. Sonra Karim’in girip Azu’nun çıkması ile oyuna farklı bir şey geldi fakat tekrar kâfi olmadı.” dedi.

Açıklamalarına devam eden Cihat Arslan “Devre ortasında oyuncularımız ortasında hır, gür çıktı. Biz de içeride biraz kapı, pencere kırmak zorunda kaldık. İçeride birbirimizle didişmemiz yerine, rakibimizle didişmemiz gerektiğini tartıştık. İkinci yarıda biraz daha tepki gösterdik. Çok makûs bir 3. gol yedik yalnız. Çok konuşulacak bir şey yok.” sözlerini kullandı.

Grup içindeki gerginlikten bahseden Cihat Arslan “Mustafa, şut tercihini kullandı. Ona kızdılar, lakin şut tercihini kullanan oyuncuya kızılmaz. Lakin bizim grupta geçmişte yerli-yabancı futbolculara ortasında ödeme dengesizliğinden ötürü gerginlik var. Onun da biraz yansıması. Ben konuşmaktan çok, tahtaları kırmakla meşguldüm. Sonrasında biraz ikna etmeye çalıştık. Ondan sonra ekip biraz daha kendine geldi.” diye konuştu.

Cihat Arslan ayrıyeten “Hakemler kusur yapıyor. Adil’in durumunda ikinci sarı ve ikinci kırmızı kart olsa oyuna ortak olabilirdik. 3-2’den sonra da durumlarımız var. Oyuncular bir irade gösterdi. Çok tatmin etmedi. Erdemli yenilgiler, maalesef istenmese de uğraş memnuniyet verici.” açıklamasını yaptı.

Iniesta’nın Barça formasıyla son golü

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Cihat Arslan açıkladı! ‘Devre ortasında kapı, pencere kırmak zorunda kaldık’ için yorumda bulun

    Cihat Arslan açıkladı! ‘Devre ortasında kapı, pencere kırmak zorunda kaldık’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cihat Arslan açıkladı! ‘Devre ortasında kapı, pencere kırmak zorunda kaldık’ için ilk yorumu yapabilirsin.